Kariéra - Česká republika » Voľné pracovné pozície »

STAVBYVEDOUCÍ - DOPRAVNÍ STAVBY

PDF
Informace o pracovním místě
Místo výkonu prácePraha, Pardubice, České Budějovice
Druh pracovního poměruPlný úvazek
Termín nástupuIhned resp. dohodou
Nabízený platDohodou + osobní ohodnocení + roční prémie. S úspěšným uchazečem dohadujeme mzdové podmínky v závislosti od předešlých zkušeností a osobnostních předpokladů na danou pozici.
Náplň práce a odpovědnosti

Hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici Stavbyvedoucí - dopravní stavby, který se stane součástí našeho projektového týmu při realizaci významných projektů v ČR.

Co vás čeká

  • Odpovědnost za organizaci a realizaci stavebních prací v souladu s harmonogramem postupů prací a dodržováním požadavků kvality
  • Odpovědnost za dodržování technologických postupů
  • Odpovědnost za správné plánování postupů stavebních prací
  • Zajištění projektové a realizační dokumentace zakázek
  • Odpovědnost za předávání dokladů potřebných k fakturaci a měsíční závěrce
  • Koordinace prací realizovaných přes subdodavatelé, spolupráce při výběrových řízeních na subdodavatelé
  • Zajišťování prováděných činností v souladu se smlouvou o Dílo, platnou legislativou a interními předpisy

Požadavky na zaměstnance
Minimální požadované vzděláníStředoškolské s maturitou
Zaměření / oborStavební zaměření
Počítačové znalosti

MS Office (Word, Excel, Outlook) – pokročilý

Řidičský průkaz

Řidičský průkaz sk. B

Praxe na pozici / v oblasti

Praxe min 3 roky na pozici stavbyvedoucí při VŠ vzdělání, při SS vzdělání 5 let

Jiné požadavky
  • Odborná způsobilost stavbyvedoucího
  • Zkušenosti s realizací dopravních staveb nebo mostů
Osobnostní předpoklady a dovednosti
  • Organizační schopnosti
  • Samostatnost, spolehlivost, flexibilita, loajalita
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Pozornost, praktické myšlenky
  • Komunikativnost, schopnost řídit a vést pracovní kolektiv
  • Schopnost týmové spolupráce
Benefity
  • Práce ve stabilní společnosti s více než 70letou tradicí
    • Zajímavé finanční ohodnocení (základní složka mzdy + osobní ohodnocení + roční prémie)
    • Podílení se na realizaci významných stavebních projektů a prostor pro vlastní iniciativu a nápady
    • 5 týdnů dovolené
    • 1 týden dovolené navíc pro matky a osamělé rodiče (s dětmi do 10 let)
    • 4 Sick day (placené volno na zotavení)
    • Flexibilní část pracovní doby
    • Stravenkový paušál
    • Příspěvek na volnočasové aktivity Cafeterie
    • Příspěvek na doplňkové důchodové spoření
    • Zvýhodněné tarify od O2 Family
    • Odměna za doporučení nového kolegy
    • Odměna při pracovních a životních jubileích
    • Bezplatné vzdělávání v podobě školení s možností rozšíření kvalifikace
    • Služební auto

    Informace pro uchazeče

    Předem děkujeme všem uchazečům za projevený zájem. Vaše životopisy můžete zasílat přes kontaktní formulář nebo na adresu kariera@doprastav.cz