Žeriavnik - mostový a portálový žeriav

Miesto výkonu práceSenec + stavby a pracoviská Doprastav v rámci SR, ČR
Druh pracovného pomeruPlný úväzok
Termín nástupuIhneď resp. dohodou
Ponúkaný platOd 7,00 € / hod., s úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky v závislosti od predošlých skúseností a osobnostných predpokladov.
Náplň práce a zodpovednosti

Pridajte sa k nám, rozširujeme tím pracovníkov.

Medzi hlavnú pracovnú náplň patrí:

  • obsluha mostového a portálového žeriavu skupiny Aa - A2,
  • prenášanie bremien a zabezpečovanie činností súvisiacich s prácou na pridelenom stroji,
  • plnenie ďalších úloh na základe pokynov nadriadeného.

Miesto výkonu práce: Prefa Senec, stavby a pracoviská Doprastav v rámci SR, ČR.

Ponúkame:

- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
- príspevok na rekreáciu, príspevok zo sociálneho fondu v prípade nepriaznivej životnej situácie
- príjemný pracovný kolektív

Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelaniestredoškolské
Zameranie / odborstrojnícke, stavebné
Vodičský preukaz

sk. B

Prax na pozícii / v oblasti

- minimálne 2 roky v danej oblasti

Iné požiadavky

- prax v Prefe výhodou
- platný žeriavnický preukaz skupiny Aa – A2
- platná lekárska prehliadka pre obsluhu zdvíhacích zariadení
- preukaz viazača bremien
- spôsobilosť na prácu vo výškach

- fyzická zdatnosť
- manuálna zručnosť
- samostatnosť
- zodpovednosť
- trpezlivosť

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vaše životopisy môžete zasielať cez kontaktný formulár nižšie alebo na adresu kariera@doprastav.sk