Zámočník - zvárač

Informácie o pracovnom mieste
Miesto výkonu prácepodľa aktuálnej stavebnej zákazky v SR
Druh pracovného pomeruPlný úväzok
Termín nástupuIhneď, resp. dohodu
Ponúkaný plat5,40 €/hod.
Náplň práce a zodpovednosti

- Zváranie CO, zváranie oblúkom, rezanie, frézovanie, vŕtanie.

- Výroba a montáž jednoduchých oceľových konštrukcií.

- Plnenie ďalších úloh podľa pokynov nadriadeného.

Zamestnanecké výhody, benefity:

  • práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
  • príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
  • príspevok na rekreáciu, príspevok zo sociálneho fondu v prípade nepriaznivej životnej situácie
  • motivujúce pracovné prostredie
Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelanieStredoškolské vzdelanie s výučným listom alebo maturitou.
Zameranie / odborTechnické zameranie, odbor strojný alebo prevádzkový zámočník a pod.
Jazykové znalosti

Znalosť cudzieho jazyka sa nevyžaduje.

Počítačové znalosti

Špeciálne znalosti sa nevyžadujú.

Administratívne a ekonomické znalostiŠpeciálne znalosti sa nevyžadujú.
Vodičský preukaz

Skupina "B" a skupina "C".

Prax na pozícii / v oblasti

Minimálne 3 roky.

Iné požiadavky

Platný zváračský preukaz Z-M1 - podmienkou

Fyzická zdatnosť.
Manuálna zručnosť.
Samostatnosť.
Zodpovednosť.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vaše životopisy môžete zasielať cez kontaktný formulár nižšie alebo na adresu kariera@doprastav.sk