Výrobný prípravár - vhodné aj pre absolventov

Informácie o pracovnom mieste
Miesto výkonu práceBratislava
Druh pracovného pomeruplný úväzok
Termín nástupu1.9.2020
Ponúkaný plat950 € + mesačné prémie + ročná prémia. S úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky v súvislosti od predošlých skúseností a osobnostných predpokladov na danú pozíciu.
Náplň práce a zodpovednosti
  • spracovanie výrobných kalkulácií pre realizované stavby, načítavanie rozpočtu do informačného systému RSV,
  • aktualizácia výrobných kalkulácií počas celej doby realizácie zákazky,
  • analýza zistených odchýlok v informačnom systéme RSV a odstraňovanie nedostatkov,
  • potvrdenie zmien v informačnom systéme RSV,
  • dodatky rozpočtov v informačnom systéme KROS a RSV,
  • spracovávanie prehľadu prevedených stavebných prác, kalkulovaných nákladov,
  • spolupráca pri spracovaní podkladov zákazkovej metódy.

Ponúkame:

  • práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou,
  • zaujímavé mzdové ohodnotenie (základná zložka mzdy + mesačné prémie + ročná prémia),
  • príspevky zo sociálneho fondu, príspevok na rekreáciu,
  • vzdelávacie aktivity,
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,
  • flexibilná časť pracovnej doby.

Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelanievysokoškolské vzdelanie I. stupňa
Zameranie / odborstavebné, príp. ekonomické
Jazykové znalosti

Anglický jazyk - mierne pokročilý

Počítačové znalosti

MS Office (Word, Excel, Outlook) - pokročilý

ovládanie programov Cenkros a RSV výhodou

Vodičský preukaz

nepožaduje sa

Prax na pozícii / v oblasti

prax v danej oblasti výhodou

Iné požiadavky

  • Analytické a technické myslenie
  • Precíznosť, spoľahlivosť, zmysel pre detail
  • Schopnosť dodržiavať pevne stanovené termíny
  • Ochota učiť sa
Informácie pre uchádzača

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Vaše životopisy môžete zasielať cez kontaktný formulár nižšie alebo na adresu kariera@doprastav.sk