Vedúcu útvaru riadenia ľudských zdrojov

Informácie o pracovnom mieste
Miesto výkonu práceDrieňová 27, Bratislava
Druh pracovného pomeruPlný úväzok
Termín nástupu1.8.2021, resp. dohodou
Ponúkaný plat1800 EUR + mesačné prémie + ročné prémie. S úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky v závislosti od predošlých skúseností a osobnostných predpokladov na danú pozíciu.
Náplň práce a zodpovednosti

Do nášho HR tímu hľadáme na riadiacu pozíciu skúseného personalistu / personalistku. Okrem dôležitých stavieb budujeme aj dobré interné vzťahy, pretože ľudia, ktorí u nás pracujú, sú najvyššou hodnotou našej spoločnosti. Ak ste v personálnej agende ako doma a chcete priložiť ruku k dielu v smerovaní HR v úspešnej spoločnosti, hľadáme práve Vás. Dajte nám o sebe vedieť.

Týmto pracovným povinnostiam sa u nás budete venovať:

  • zodpovednosť za činnosť útvaru ľudských zdrojov a riadenie tímu 6 zamestnancov,
  • metodické riadenie personálnej agendy a pracovno-právnych vzťahov pre celú spoločnosť a dcérske spoločnosti,
  • metodické riadenie vysielania zamestnancov do krajín EÚ vrátane komunimkácie s príslušnými štátnymi inštutúciami v SR i v zahraničí,
  • spolupráca s odborovou organizáciou, proces kolektívneho vyjadnávania,
  • usmerňovanie pracovných režimov pre jednotlivé organizačné jednotky - formy rozvrhovania pracovného času,
  • metodické riadenie agendy lekárskych preventívnych prehliadok zamestnancov vo vzťahu k práci, spolupráca s pracovnou zdravotnou službou,
  • spracovanie internej riadiacej a organizačnej dokumentácie v personálnej oblasti a jej aktualizácia,
  • metodické riadenie v oblasti starostlivosti o zamestnancov, stravovania zamestnancov, tvorby a použitia prostriedkov sociálneho fondu,
  • zabezpečovanie komunikácie s príslušnými organizáciami, úradmi, resp. orgánmi štátnej správy,
  • vypracovávanie analýz a rozborov činností v oblasti personalistiky a ekonomiky práce, štatistických výkazov,
  • vykonávanie ďalších súvisiacich činností v riadenej oblasti.

Ponúkame:

  • práca v modernej stavebnej spoločnosti, ktorá má viac ako 65-ročnú históriu pôsobenia na slovenskom i zahraničnom stavebnom trhu,
  • zaujímavé finančné ohodnotenie (základná zložka mzdy + mesačné prémie + ročná prémia),
  • priestor pre vlastnú iniciatívu, možnosť sebarealizácie a profesijný rozvoj,
  • služobný telefón, notebook,
  • príspevok zo sociálneho fondu, rekreačný príspevok, príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie,
  • flexibilná časť pracovnej doby.
Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelanieVysokoškolské vzdelanie
Zameranie / odborĽudské zdroje, právo, manažment
Jazykové znalosti

Anglický jazyk - výhodou

Počítačové znalosti

MS Office - pokročilý

IS Human - výhodou

Vodičský preukaz

sk. B

Prax na pozícii / v oblasti

3 roky na riadiacej pozícií v odbore

  • výborná znalosť Zákonníka práce a príslušnej legislatívy,
  • riadiace a organizačné schopnosti,
  • precíznosť, zodpovednosť, komunikačné schopnosti,
  • proaktívny prístup k riešeniu situácií,
  • pozitívny vzťah k práci s ľuďmi.

Vážime si Váš záujem o prácu v našej spoločnosti. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vaše životopisy môžete zasielať na adresu: kariera@doprastav.sk