Údržbár

Informácie o pracovnom mieste
Miesto výkonu práceSenec
Druh pracovného pomeruplný úväzok
Termín nástupuihneď/dohodou
Ponúkaný plat850,- Eur (s úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky v závislosti od predošlých skúseností a osobnostných predpokladov na danú pozíciu).
Náplň práce a zodpovednosti

- zabezpečovanie bežných opráv a údržby elektrických, kúrenárskych a vodovodných zariadení
- nákup materiálu na menšie opravy a údržbu
- dozor nad stavom budovy a upozorňovanie na zistené nedostatky
- zabezpečovanie chodu kotolní, ich údržba a dodávka tepla a teplej vody
- prítomnosť pri výkone odborných skúšok, odborných prehliadok, a pod.
- zabezpečovanie prác spojených s údržbou budov, o.i. kosenie, odpratávanie snehu, udržiavanie čistoty v okolí vchodov do budov, čistenie a údržba chodníkov

Zamestnanecké výhody, benefity

- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou.
- stabilné pracovné miesto
- jednozmenná prevádzka
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
- príspevok zo sociálneho fondu v prípade nepriaznivej životnej situácie
- príjemný pracovný kolektív

Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelaniestredoškolské
Zameranie / odbortechnické zameranie

Prax na pozícii / v oblasti

- prax na danej pozícii min. 3 roky - podmienkou

Iné požiadavky

- Manuálna zručnosť.
- Pozornosť.
- Spoľahlivosť.
- Praktické myslenie.

- Kuričský preukaz - výhodou
- Preukaz obsluhy tlakových nádob - výhodou
- Osvedčenie elektrotechnika - výhodou

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vaše životopisy môžete zasielať cez kontaktný formulár nižšie alebo na adresu kariera@doprastav.sk