Technický pracovník výrobnej prípravy

Informácie o pracovnom mieste
Miesto výkonu práceČeské Budějovice, Česko
Druh pracovného pomeruPlný úväzok
Termín nástupuihneď, resp. dohodou
Ponúkaný plat1100 € + mesačné prémie + ročná prémia. S úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky v závislosti od predošlých skúseností a osobnostných predpokladov na danú pozíciu.
Náplň práce a zodpovednosti
- spracovanie kalkulácie nových položiek stavby a následné odsúhlasenie nových položiek u objednávateľa stavby
- naštudovanie zmluvných podmienok zákazky
- spracovanie, aktualizácia harmonogramu výstavby realizovaných prác
- príprava podkladov pre výber a uzatvorenie zmluvy o dielo s poddodávateľmi stavby, organizácia výberových konaní subdodávateľov
- spracovanie a odsúhlasenie rozpočtov pre naviac práce
- spracovanie cenového dopadu zmien pre dodatočné platby a spracovanie pokynov na zmenu
- priebežná aktualizácia výnosov a nákladov stavby v informačnom systéme RSV
- priebežná mesačná kontrola a aktualizovanie výrobnej kalkulácie v programe Cenkros a v RSV
- komunikácia s investorom, dodávateľmi a členmi stavebného konzorcia

Zamestnanecké výhody, benefity:

- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
- zaujímavé finančné ohodnotenie (základná zložka mzdy + mesačné prémie + ročná prémia)
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
- príspevky zo sociálneho fondu v prípade nepriaznivej životnej situácie
- vzdelávacie aktivity
Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelanieVysokoškolské vzdelanie II.stupňa
Zameranie / odborstavebníctvo
Počítačové znalosti

Microsoft Project - pokročilý
CENKROS - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

sk. B

Prax na pozícii / v oblasti

Nutná prax min. 3 roky v danej oblasti.

- čítanie a práca s technickou dokumentáciou
- technické a analytické myslenie
- samostatnosť a zodpovednosť
- komunikačné zručnosti, vyjednávanie

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Uchádzači môžu svoje životopisy zasielať prostredníctvom vyplnenia formuláru nižšie alebo na adresu: kariera@doprastav.sk