Technický pracovník prípravy stavieb

Informácie o pracovnom mieste
Miesto výkonu práceBratislava
Druh pracovného pomeruPlný úväzok
Termín nástupuihneď, resp. dohodou
Ponúkaný plat1100 € + mesačné prémie + ročná prémia. S úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky v závislosti od predošlých skúseností a osobnostných predpokladov na danú pozíciu.
Náplň práce a zodpovednosti
Chcete sa s nami podieľať na zaujímavých projektoch? Radi komunikujete, myslíte prakticky a s výzvami sa viete popasovať? Orientujete sa vo svete stavebníctva? Hľadáme práve Vás, dajte nám o sebe vedieť.

S nami sa budete podieľať na:
  • koordinácia činností v procesoch odovzdania a vyhodnotenia zákazky,
  • zabezpečovanie prípravy stavby v jej jednotlivých fázach,
  • kontrola a vypracovanie výkazu výmer podľa projektovej dokumentácie,
  • kontrola projektovej dokumentácie v spolupráci so stavbyvedúcim,
  • komunikácia s investorom a so subdodávateľmi,
  • zabezpečovanie subdodávateľských prác,
  • spracovávanie podkladov pre uzatváranie zmluvných vzťahov s vybranými subdodávateľmi,
  • koordinácia činností v procesoch odovzdania a vyhodnotenia zákazky.

Ponúkame:
  • práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
  • zaujímavé finančné ohodnotenie (základná zložka mzdy + mesačné prémie + ročná prémia)
  • príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
  • príspevky zo sociálneho fondu v prípade nepriaznivej životnej situácie
  • vzdelávacie aktivity
  • pohyblivá časť pracovnej doby
Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelaniemin. stredoškolské vzdelanie s maturitou
Zameranie / odborstavebníctvo, príp. technické zameranie

Počítačové znalosti

MS Office (Word, Excel, Outlook) - pokročilý

AutoCAD - základy

MS Project - základy

Vodičský preukaz

 Vodičský preukaz sk. B

Prax na pozícii / v oblasti

Prax na pozícii stavebný prípravár VÝHODOU.

Iné požiadavky

Schopnosť čítať technickú dokumentáciu.

Technické a analytické myslenie.

Odolnosť voči stresu.

Samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Uchádzači môžu svoje životopisy zasielať prostredníctvom vyplnenia formuláru nižšie alebo na adresu:kariera@doprastav.sk