Technický pracovník prípravy stavieb - ponuka vhodná aj pre absolventov

Informácie o pracovnom mieste
Miesto výkonu práceBratislava
Druh pracovného pomeruPlný úväzok
Termín nástupuihneď, resp. dohodou
Ponúkaný plat900 € + mesačné prémie + ročná prémia. S úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky v závislosti od predošlých skúseností a osobnostných predpokladov na danú pozíciu.
Náplň práce a zodpovednosti
- Objednávanie materiálu pre stavby
- Objednávanie dopravy na prepravu materiálov a strojov podľa požiadaviek stavby
- Evidencia materiálu a strojného vybavenia
- Komunikácia s externými firmami, subdodávateľmi a stavbou
- Evidencia dokumentácie k jednotlivým stavbám
- Administratívne práce v súlade s požiadavkami stavby, alt. priameho nadriadeného

Ponúkame:
- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
- zaujímavé finančné ohodnotenie (základná zložka mzdy + mesačné prémie + ročná prémia)
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
- príspevky zo sociálneho fondu v prípade nepriaznivej životnej situácie
- vzdelávacie aktivity
- pohyblivá časť pracovnej doby
Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelaniemin. stredoškolské vzdelanie
Zameranie / odborstavebníctvo, príp. technické zameranie
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Nemecký jazyk - výhodou

Počítačové znalostiMS Office (Word, Excel, Outlook) - pokročilý

Špecializované znalosti sa nevyžadujú.

Vodičský preukaz

- Vodičský preukaz sk. B - výhodou

Prax na pozícii / v oblasti

Nevyžaduje sa, pozícia je vhodná pre absolventa.

Iné požiadavky

Zodpovedný prístup k práci
Samostatnosť, zodpovednosť, časová flexibilta.
Ochota učiť sa, zmysel pre poriadok a systém

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Uchádzači môžu svoje životopisy zasielať prostredníctvom vyplnenia formuláru nižšie alebo na adresu: kariera@doprastav.sk