Technický pracovník prípravy a realizácie stavieb

Informácie o pracovnom mieste
Miesto výkonu práceSenec, prípadne po dohode Bratislava
Druh pracovného pomeruPlný úväzok
Termín nástupuihneď, resp. dohodou
Ponúkaný plat900 € + mesačné prémie + ročná prémia. S úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky v závislosti od predošlých skúseností a osobnostných predpokladov na danú pozíciu.
Náplň práce a zodpovednosti

- vypracovanie technického riešenia v oblasti stavebných konštrukcií
- zabezpečovanie prípravy realizácie konkrétnej zákazky v jej jednotlivých fázach - spolupráca s projektantom, investorom a stavbyvedúcim
- zabezpečovanie činností súvisiacich s projektom realizácie zákazky
- príprava podkladov pre potreby výroby podľa projektovej dokumentácie

Výhody/benefity:

- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
- motivujúce pracovné prostredie, spolupráca s odborníkmi v oblasti inžinierskeho staviteľstva
- zaujímavé finančné ohodnotenie (základná zložka mzdy + mesačné prémie + ročná prémia)
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
- príspevky zo sociálneho fondu v prípade nepriaznivej životnej situácie
- vzdelávacie aktivity
- pohyblivá časť pracovnej doby

Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelaniestredoškolské vzdelanie
Zameranie / odborTechnické zameranie /stavebníctvo
Jazykové znalosti

anglický jazyk - výhodou

Počítačové znalosti

AutoCAD - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

sk. B

Prax na pozícii / v oblasti

výhodou (ponuka je vhodná aj pre absolventa)

- schopnosť čítať technickú dokumentáciu
- technické a analytické myslenie
- samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita
- ochota cestovať
- tímový hráč

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vaše životopisy môžete zasielať cez kontakt nižšie alebo na adresu kariera@doprastav.sk