RU DE EN

Technický pracovník laboratória stavebného skúšobníctva

Informácie o pracovnom mieste
Miesto výkonu prácePrešov
Druh pracovného pomeruPlný úväzok
Termín nástupuIhneď, resp. dohodou
Ponúkaný plat800 € + mesačné prémie + ročná prémia. S úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky, v závislosti od predchádzajúcich skúseností a osobnostných predpokladov pre danú pozíciu.
Náplň práce a zodpovednosti

Na tejto pozícii budete zabezpečovať nasledovné činnosti:
- Plánovanie výkonov skúšobníctva v súlade s požiadavkami objednávateľov.
- Vykonávanie laboratórnych skúšok v súlade s požiadavkami objednávateľov.
- Vedenie záznamov o vykonaných skúškach.
- Zodpovednosť za vedenie, stav a aktualizáciu internej a externej dokumentácie skúšok a činností laboratória.
- Dohľad nad technickým stavom zverených skúšobných zariadení a prostriedkov laboratória, návrhy inovácií laboratórnych prístrojov.
- Zabezpečovanie opakovaných skúšok a nutných opatrení pri zistených nedostatkoch.

Značná časť prác je vykonávaná v teréne priamo na stavebných objektoch, tak líniových ako aj pozemných stavieb (nejde len o prácu v laboratóriu).

Ponúkame:

- Motivujúce pracovné prostredie.
- Zaujímavé finančné ohodnotenie (základná zložka mzdy + mesačné prémie + ročná prémia).
- Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie.
- Príspevky zo sociálneho fondu v prípade nepriaznivej životnej situácie.
- Vzdelávacie aktivity.
- Možnosť sebarealizácie a priestor pre vlastnú iniciatívu.

Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelanieÚplné stredoškolské vzdelanie
Zameranie / odborStavebné, technické.
Jazykové znalosti

Znalosť cudzieho jazyka sa nevyžaduje.

MS Office (Word, Excel, Outlook) - užívateľská úroveň, pokročilý

Špeciálne znalosti sa nevyžadujú.

Vodičský preukaz

Skupina "B"

Prax na pozícii / v oblasti

Pozícia je vhodná aj pre absolventa.

Iné požiadavky

Ochota a pripravenosť pracovať v teréne - vykonávanie terénnych skúšok priamo na stavbách dopravného a pozemného charakteru.

Pozornosť, presnosť, analytické myslenie.
Zodpovednosť, spoľahlivosť, dodržiavanie stanovených termínov.
Proaktívny prístup a ochota učiť sa.

Pozícia je obsadzovaná pre našu dcérsku spoločnosť TESScontrol, s.r.o.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vaše životopisy môžete zasielať cez kontaktný formulár nižšie alebo na adresu kariera@doprastav.sk