Technický pracovník kontroly kvatily stavebnej výroby

Informácie o pracovnom mieste
Miesto výkonu práceŽilina a stavebné zákazky v jej okolí
Druh pracovného pomeruplný úväzok
Termín nástupuihneď, resp. dohodou
Ponúkaný platod 980 Eur + mesačné prémie + ročná prémia. S úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky v závislosti od predošlých skúseností a osobnostných predpokladov na danú pozíciu.
Náplň práce a zodpovednosti

- vypracovanie kontrolných a skúšobných plánov stavby,
- vypracovanie technologických postupov pre špecifikované pracovné činnosti,
- kontrola súladu zabudovaných materiálov s predloženými dokladmi kvality,
- kontrola dodržiavania druhu a rozsahu skúšok vykonávaných objednávateľom, predpísaných v TKP, ZTKP a v STN pre príslušný druh práce,
- spracovanie podkladov pre vyhlásenie o parametroch k výrobkom vyrábaným vo výrobniach objednávateľov,
- pravidelná sumarizácia dokladov súvisiacich s kvalitou zabudovaných materiálov a činností,
- spracovanie záverečnej dokumentácie kvality stavby a dokumentácie kvality jednotlivých objektov stavby potrebnej k preberaciemu konaniu,
- spracovanie podkladov za oblasť kvality pre ponukové konania na dodávku stavebných prác,
- návrh opatrení vedúcich k zabezpečeniu kvality stavebných prác,
- účasť na rokovaniach a pracovných poradách súvisiacich s kvalitou materiálov a prác na stavbe.

Ponúkame:

- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou.
- zaujímavé finančné ohodnotenie (základná zložka mzdy + mesačné prémie + ročné prémie).
- príspevky zo sociálneho fondu, príspevok na rekreáciu.
- vzdelávacie aktivity.
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie.
- flexibilná časť pracovnej doby.

Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelanievysokoškolské II. stupňa
Zameranie / odborStavebné/ manažment kvality
Jazykové znalosti

Nevyžaduje sa

Počítačové znalosti

MS Office (Word, Excel, Outlook) - pokročilý

Špeciálne znalosti sa nevyžadujú.

Vodičský preukaz

Skupina B

Prax na pozícii / v oblasti

Min. 3 roky v oblasti kvality stavebných prác.

Iné požiadavky

Skúsenosti s kontrolou kvality pri realizácii stavebných projektov sú výhodou.

- schopnosť čítať technickú dokumentáciu
- technické a analytické myslenie
- samostatnosť, zodpovednosť a flexibilita
- schopnosť konštruktívne riešiť problémy a zvládať stresové situácie
- schopnosť rešpektovať dohodnuté pravidlá a postupy
- ochota cestovať

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre našu dcérsku spoločnosť TESScontrol, s.r.o..

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vaše životopisy môžete zasielať cez kontaktný formulár nižšie alebo na adresu: kariera@doprastav.sk