Technický pracovník kontroly kvality (technológ betónu)

Informácie o pracovnom mieste
Miesto výkonu práceSenec
Druh pracovného pomeruplný úväzok
Termín nástupuihneď/dohodou
Ponúkaný plat1300 EUR + mesačné prémie + ročná prémia. S úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky v závislosti od predošlých skúseností a osobnostných predpokladov na danú pozíciu.
Náplň práce a zodpovednosti

- riadenie kontroly kvality realizovaných výrobných prác, výrobkov a polotovarov
- zabezpečenie kontroly kvality a vykonávanie skúšok vyrábaných výrobkov
- vykonávanie vstupnej a medzioperačnej kontroly akosti materiálov
- analyzovanie príčin vád, nedorobkov, reklamácií a predkladanie návrhov na ich odstránenie
- kontrola dodržiavania technologických postupov, noriem
- vykonávanie testov betónu u zákazníkov, vo výrobni betónu alebo na stavbe
- odber materiálu na skúšky, miešanie betónu v laboratóriu
- príprava podkladov na testy betónu, príprava a optimalizácia receptúr.

Výhody/benefity:
- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou na slovenskom i  zahraničnom trhu
- motivujúce finančné ohodnotenie (základná zložka mzdy + mesačné prémie + ročná prémia)
- vzdelávacie aktivity
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, príspevok na rekreáciu

Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelaniestredoškolské s maturitou
Zameranie / odborstavebníctvo, manažment kvality

Počítačové znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

sk. B

Prax na pozícii / v oblasti

min. 2 roky v danej oblasti - podmienkou

Iné požiadavky

- schopnosť čítať technickú dokumentáciu
- technické a analytické myslenie
- plnenie stanovených úloh a cieľov
- schopnosť konštruktívne vzniknuté situácie

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vaše životopisy môžete zasielať cez kontaktný formulár nižšie alebo na adresu kariera@doprastav.sk