Technický pracovník kontroly kvality stavebnej výroby

Informácie o pracovnom mieste
Miesto výkonu práceZvolen (a stavebné zákazky v jeho okolí)
Druh pracovného pomeruPlný úväzok
Termín nástupuihneď, resp. dohodou
Ponúkaný plat800 € + mesačné prémie + ročná prémia. S úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky v závislosti od predošlých skúseností a osobnostných predpokladov na danú pozíciu.
Náplň práce a zodpovednosti

- Vypracovanie kontrolného a skúšobného plánu stavby
- Vypracovanie technologických postupov pre špecifikované pracovné činnosti
- Kontrola súladu zabudovaných materiálov s predloženými dokladmi kvality,
- Kontrola dodržiavania druhu a rozsahu skúšok vykonávaných objednávateľom, predpísaných v TKP, ZTKP a v STN pre príslušný druh práce
- Spracovanie podkladov pre vyhlásenie o parametroch k výrobkom vyrábaným vo výrobniach objednávateľov
- Pravidelná sumarizácia dokladov súvisiacich s kvalitou zabudovaných materiálov a činností
- Spracovanie záverečnej dokumentácie kvality stavby a dokumentácie kvality jednotlivých objektov stavby potrebnej k preberaciemu konaniu
- Spracovanie podkladov za oblasť kvality pre ponukové konania na dodávku stavebných prác
- Návrh opatrení vedúcich k zabezpečeniu kvality stavebných prác
- Účasť na rokovaniach a pracovných poradách súvisiacich s kvalitou materiálov a prác na stavbe

Zamestnanecké výhody, benefity

- Práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou na
slovenskom i zahraničnom trhu.
- Motivujúce finančné ohodnotenie (základná zložka mzdy + mesačné
prémie + ročná prémia).
- Pohyblivá časť pracovnej doby.
- Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie.
- Príspevky zo sociálneho fondu v prípade nepriaznivej životnej situácie.
- Vzdelávacie aktivity.
Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelaniemin. stredoškolské vzdelanie
Zameranie / odborstavebníctvo, manažment kvality
Počítačové znalosti

Microsoft Word, Excel, Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

sk. B

Skúsenosti s kontrolou kvality pri realizácii stavebných projektov sú výhodou.

- schopnosť čítať technickú dokumentáciu
- technické a analytické myslenie
- samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita
- schopnosť konštruktívne riešiť problémy a zvládať stresové situácie
- schopnosť rešpektovať dohodnuté pravidlá a postupy
- aktívny vodič, OCHOTA CESTOVAŤ (na stavebné zákazky v okolí Zvolena)

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vaše životopisy môžete zasielať cez kontaktný formulár nižšie alebo na adresu kariera@doprastav.sk