Kariéra - Česká republika » Voľné pracovné pozície »

Technický pracovník kontroly kvality stavebnej výroby (Praha)

PDF
Informace o pracovním místě
Místo výkonu prácePraha
Druh pracovního poměruplný úväzok
Termín nástupuihneď, resp. dohodou
Nabízený platdohodou + osobní ohodnocení + roční prémie. S úspěšným uchazečem dohadujeme mzdové podmínky v závislosti od předešlých zkušeností a osobnostních předpokladů na danou pozici.
Náplň práce a odpovědnosti

Hľadáme nového kolegu / kolegyňu, ktorý sa stane súčasťou nášho tímu pri realizácii významných projektov v ČR. Orientujete sa v stavebníctve a chcete si rozšíriť svoje znalosti o ďalšiu agendu? Hľadáme práve Vás, poďte sa učiť od odborníkov.

Čo vás čaká:

  • vypracovanie kontrolného a skúšobného plánu stavby,
  • vypracovanie technologických postupov pre špecifikované pracovné činnosti,
  • kontrola súladu zabudovaných materiálov s predloženými dokladmi kvality,
  • kontrola dodržiavania druhu a rozsahu skúšok vykonávaných zhotoviteľom,
  • pravidelná sumarizácia dokladov súvisiacich s kvalitou zabudovaných materiálov a činností,
  • spracovanie záverečnej dokumentácie kvality stavby a dokumentácie kvality jednotlivých objektov stavby potrebnej na preberacie konanie,
  • návrh opatrení vedúcich k zaisteniu kvality stavebných prác,
  • účasť na rokovaniach a pracovných poradách súvisiacich s kvalitou materiálov a prácou na stavbe,
  • na stavbách ŘSD vedenie agendy podľa Metodického pokynu Ministerstva dopravy SJ-PK.

Požadavky na zaměstnance
Minimální požadované vzdělánístředoškolské s maturitou
Zaměření / oborStavební nebo technické vzdělání
Počítačové znalosti

MS Word, Excel, Outlook – pokročilý

Řidičský průkaz

skupina B

Praxe na pozici / v oblasti
  • skúsenosti s kontrolou kvality pri realizácii stavebných projektov sú VÝHODOU
  • vhodné aj pre absolventov stavebných odborov, ktorí majú skúsenosti v stavebníctve
Osobnostní předpoklady a dovednosti
  • schopnosť čítať technickú dokumentáciu
  • technické a analytické myslenie
  • samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita
  • schopnosť rešpektovať dohodnuté pravidlá a postupy
  • ochota cestovať za stavebnými zákazkami
Benefity
  • Práce ve stabilní společnosti s více než 70letou tradicí
  • Zajímavé finanční ohodnocení (základní složka mzdy + osobní ohodnocení + roční prémie)
  • Podílení se na realizaci významných stavebních projektů a prostor pro vlastní iniciativu a nápady
  • 5 týdnů dovolené
  • 1 týden dovolené navíc pro matky a osamělé rodiče (s dětmi do 10 let)
  • 4 Sick day (placené volno na zotavení)
  • Flexibilní část pracovní doby
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na volnočasové aktivity Cafeterie
  • Příspěvek na doplňkové důchodové spoření
  • Zvýhodněné tarify od O2 Family
  • Odměna za doporučení nového kolegy
  • Odměna při pracovních a životních jubileích
  • Bezplatné vzdělávání v podobě školení s možností rozšíření kvalifikace
Informace pro uchazeče

Předem děkujeme všem uchazečům za projevený zájem. Vaše životopisy můžete zasílat přes kontaktní formulář nebo na adresu kariera@doprastav.cz