Strojník - obsluha stavebných strojov

Miesto výkonu práceBratislava, podľa aktuálnej stavebnej zákazky v rámci SR
Druh pracovného pomeruPlný úväzok
Termín nástupuIhneď, resp. dohodou
Ponúkaný plat5,30 € + príplatok v závislosti od obsluhovaného zariadenia. S vhodným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie platové podmienky v závislosti od predošlých skúseností a osobnostných predpokladov.
Náplň práce a zodpovednosti
  • obsluha stavebných strojov
  • obsluha zemnej stabilizačnej frézy
  • plnenie ďalších úloh podľa pokynov nadriadeného

Zamestnanecké výhody, benefity:

  • práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
  • príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
  • príspevok na rekreáciu, príspevok zo sociálneho fondu v prípade nepriaznivej životnej situácie
  • príjemný pracovný kolektív

Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelanieStredné odborné vzdelanie.
Zameranie / odborStrojnícke, stavebné (výhodou)
Jazykové znalosti

Znalosť cudzieho jazyka sa nevyžaduje.

Počítačové znalosti

Špeciálne znalosti sa nevyžadujú.

Vodičský preukaz

Skupina B a C, podľa vybraného zamerania.

Prax na pozícii / v oblasti

Minimálne 3 roky.

Iné požiadavky

Platný strojnícky preukaz na obsluhu stavebných strojov a zariadení na zemné práce.
Prax s obsluhou zemnej frézy výhodou.

Zodpovednosť
Manuálna zručnosť
Presnosť, spoľahlivosť
Lojálnosť
aktívny prístup k práci

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vaše životopisy môžete zasielať cez kontaktný formulár nižšie alebo na adresu kariera@doprastav.sk