Strategický nákupca

Informácie o pracovnom mieste
Miesto výkonu práceDrieňová 27, Bratislava
Druh pracovného pomeruplný úväzok
Termín nástupuihneď, resp. dohodu
Ponúkaný plat1.400,- EUR + mesačné prémie + ročná prémia. S úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky v závislosti od predošlých skúseností a osobnostných predpokladov na danú pozíciu.
Náplň práce a zodpovednosti

Do nášho energického tímu nákupcov hľadáme posilu nového Strategického nákupcu. Máte skúsenosti z oblasti nákupu a máte radi prácu s ľuďmi? Vaše komunikačné a vyjednávacie zručnosti sú na vysokej úrovni? Ak ste odpovedali áno, radi Vás spoznáme.

Hlavné pracovné úlohy a zodpovednosti budú:

  • zabezpečovanie nákupného procesu materiálov, majetku a služieb podľa potrieb spoločnosti / stavebnej zákazky,
  • analýza nákupných potrieb, spracovanie plánov nákupu,
  • prieskum nákupného trhu, vedenie databázy dodávateľov, výber dodávateľov a ich hodnotenie,
  • spracovanie nákupných požiadaviek, realizácia výberových konaní, vystavovanie objednávok, príprava podkladov pre uzatváranie kúpnych a rámcových zmlúv,
  • sledovanie plnenia uzatvorených zmlúv a objednávok, riešenie prípadných reklamačných konaní.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s viac ako 69 ročnou tradíciou
  • zaujímavé finančné ohodnotenie (základná zložka mzdy + mesačné prémie + ročná prémia)
  • bezplatné vzdelávanie v podobe pravidelných školení s možnosťou rozšírenia kvalifikácie
  • flexibilná časť pracovnej doby
  • príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
  • príspevky zo sociálneho fondu pri dlhodobej PN a nepriaznivej životnej situácii, príspevok na rekreáciu
  • finančná odmena pri pracovných a životných jubileách
  • sickday - platené voľno na zotavenie, dovolenka naviac pre matky a osamelých rodičov
  • firemné akcie „Športový deň“, podpora dobrovoľníctva „Naše Mesto“, podpora ecoaktivít „Do práce na bicykli“ a iné

Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelanievysokoškolšké
Zameranie / odborpreferované stavebné príp. iné technické zameranie alebo ekonomický smer
Jazykové znalosti

anglický jazyk - B2

Počítačové znalosti

MS Office (Word, Excel, Outlook) - pokročilý

Vodičský preukaz

sk. B

Prax na pozícii / v oblasti

min. 3 roky v oblasti nákupu

  • komunikačná znalosť anglického jazyka
  • komunikačné a obchodné zručnosti
  • technické myslenie, zmysel pre detail
  • odolnosť voči stresu
  • aktívny prístup k práci
  • spoľahlivosť, precíznosť a zodpovednosť

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vaše životopisy môžete zasielať na adresu kariera@doprastav.sk