Stavebný robotník

Informácie o pracovnom mieste
Miesto výkonu práceŽilina, ČR
Druh pracovného pomeruplný úväzok
Termín nástupuihneď, resp. dohodou
Ponúkaný plat4,90 EUR/hod. Mzdové ohodnotenie sa môže zvýšiť v závislosti od doterajších pracovných skúseností a výkonnosti zamestnanca.
Náplň práce a zodpovednosti

- prípravné, dokončovacie a pomocné stavebné práce
- obsluha jednotlivých dopravníkov a násypiek
- osádzanie cestného príslušenstva
- stavebné upratovanie
- práce podľa pokynov priamych nadriadených

Ponúkame:
- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
- motivujúce pracovné prostredie
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
- príspevky zo sociálneho fondu, príspevok na rekreáciu
- zabezpečenie ubytovania v mieste zákazky

Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelaniestredoškolské vzdelanie/SOU
Zameranie / odborstavebníctvo

Prax na pozícii / v oblasti

min. 2 roky

Iné požiadavky

- fyzická zdatnosť
- manuálna zručnosť
- samostatnosť, zodpovednosť

Miesto výkonu práce: Žilina a stavby v pôsobnosti závodu Žilina, ČR.
Vopred ďakujeme všetkým za prejavený záujem. Vaše životopisy môžete posielať cez kontaktný formulár nižšie alebo na adresu kariera@doprastav.sk