Stavebný montážnik

Miesto výkonu práceŽilinský, Banskobystrický kraj + Česká republika
Druh pracovného pomeruPlný úväzok
Termín nástupu1.5.2021
Ponúkaný platOd 4,90 €/hod. S úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky v závislosti od predošlých skúseností a osobnostných predpokladov na danú pozíciu.
Náplň práce a zodpovednosti

Posilňujeme tím stavebných montážnikov, ktorí budú pracovať na stavbe úseku R2 Krivaň - Mýtna, Vašou náplňou práce bude:

- montáž predpínacích a debniacich konštrukcií pre mostné objekty a objektov pozemného staviteľstva,
- práce spojené s montážou, presunom a demontážou stavebných technologických celkov,
- ďalšie stavebné práce podľa pokynov nadriadeného.

Ponúkame:

- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
- motivujúce pracovné prostredie
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
- zabezpečené ubytovanie podľa miesta výkonu práce na aktuálnej stavbe
- príspevky zo sociálneho fondu v prípade nepriaznivej životnej situácie

Miesto výkonu práce záleží od aktuálnej stavebnej zákazky. Bližšie informácie dostane uchádzač na pohovore.

Požiadavky na zamestnanca
Jazykové znalosti

nevyžaduje sa

Vodičský preukaz

sk. B

Prax na pozícii / v oblasti

min. 2 roky na podobnej pozícii

Iné požiadavky

Lešenársky preukaz

- fyzická zdatnosť,
- manuálna zručnosť,
- samostatnosť,
- zodpovednosť.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Životopisy môžete zasielať cez kontakt nižšie alebo na adresu kariera@doprastav.sk