Stavebný montážnik - predpínacie technológie

Miesto výkonu práceSlovensko + Česko - podľa aktuálnej stavebnej zákazky
Druh pracovného pomeruPlný úväzok
Termín nástupuihneď, resp. dohodou
Ponúkaný platOd 5,00-7,00 € / hod., s úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky v závislosti od predošlých skúseností a osobnostných predpokladov.
Náplň práce a zodpovednosti

Hľadáme nových kolegov na doplnenie tímu na predpínacie technológie.

Vašou náplňou práce bude hlavne:

  • práca na stavbe s predpínacími technológiami,
  • manipulácia s materiálom a technologickými zariadeniami na stavbe alebo vo výrobe,
  • inštalácia predpínacích systémov, predpínanie lán a tyčí,
  • plnenie ďalších úloh na základe pokynov nadriadeného.

Práca si vyžaduje cestovanie na stavby v rámci Slovenska a Čiech podľa aktuálnych stavebných zákaziek.

Ponúkame:

  • práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
  • motivujúce pracovné prostredie
  • príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
  • príspevky zo sociálneho fondu, príspevok na rekreáciu
  • zabezpečené ubytovanie podľa miesta výkonu práce na aktuálnej stavbe
Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelanieStredné odborné vzdelanie
Zameranie / odborstavebníctvo
Vodičský preukaz

sk. B

sk. C - výhodou

Prax na pozícii / v oblasti

PRAX v oblasti predpínacích technológií výhodou

Iné požiadavkypredpínací preukaz - výhodou
  • samostatnosť, zodpovednosť
  • technické myslenie
  • manuálna zručnosť

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, Vaše životopisy môžete zasielať na adresu kariera@doprastav.sk