Stavebný majster

Miesto výkonu práceSlovenská a Česká republika - podľa aktuálnej stavebnej zákazky
Druh pracovného pomeruplný úväzok
Termín nástupuihneď, resp. dohodou
Ponúkaný plat800 € + mesačné prémie + ročná prémia. S vhodným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie platové podmienky v závislosti od predošlých skúseností a osobnostných predpokladov.
Náplň práce a zodpovednosti
  • Organizácia a riadenie realizácie stavebných prác.
  • Práca s technickou dokumentáciou.
  • Rozdeľovanie práce podriadeným zamestnancom.
  • Kontrola kvality výroby v súlade s projektovou dokumentáciou, dodržiavanie predpísanej kvality prác, technologickej a pracovnej disciplíny.
  • Vystavovanie požiadaviek na objednávky materiálov, kontrola ich dodávky a kvality, zabezpečenie jeho prevzatia a uskladnenia.
  • Evidencia preberacích protokolov (dodacie listy).
  • Vedenie prvotnej evidencie súvisiacej s prevádzkou stavby (denné dokumentovanie pracovnej doby podriadených zamestnancov, vykonanej práce, použitých materiálov, prevádzke strojov, doprave).
  • Spracovanie a odovzdanie podkladov do miezd podriadených zamestnancov.
  • Starostlivosť o prevádzkyschoponosť vyhradených technických zariadení.
  • Dodržiavanie požiadaviek kvality, BOZP, OPP, OŽP.

Ponúkame:

- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou,

- zaujímavé mzdové ohodnotenie (základná zložka mzdy + mesačné prémie + ročná prémia),

- príspevky zo sociálneho fondu, príspevok na rekreáciu,

- vzdelávacie aktivity,

- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,

 - flexibilná časť pracovnej doby.

Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelanieStredoškolské vzdelanie s výučným listom alebo maturitou.
Zameranie / odborTechnické zameranie / stavebníctvo
Jazykové znalosti

Nevyžadujú sa.

Počítačové znalosti

Špeciálne znalosti sa nevyžadujú.

Vodičský preukaz

Skupina B - podmienkou

Prax na pozícii / v oblasti

Prax v danej oblasti výhodou.

Iné požiadavky

- schopnosť viesť a riadiť pracovný kolektív

- komunikatívnosť

- aktívny a zodpovedný prístup k práci a k plneniu zverených úloh

- spoľahlivosť

- manuálna zručnosť a technické myslenie

Miesto výkonu práce je v Českej republike, na stavbách hlavne v okolí Frýdku-Místku. V mieste výkonu práce na aktuálnych stavbách v rámci ČR zabezpečujeme zamestnancom ubytovanie.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vaše životopisy môžete zasielať cez kontaktný formulár nižšie alebo na mailovú adresu: kariera@doprastav.sk