Stavebný majster - zemné práce

Informácie o pracovnom mieste
Miesto výkonu práceČeské Budějovice - Česká republika
Druh pracovného pomeruplný úväzok
Termín nástupuihneď, resp. dohodou
Ponúkaný plat1 250 € (vrátane príplatku za prácu v ČR) + mesačné a ročné prémie; 1 100 € pre uchádzača, ktorý nespĺňa podmienku praxe (vrátane príplatku za prácu v ČR)
Náplň práce a zodpovednosti
Rozširujeme nás tím  o stavebných majstrov na projekte v Českých Budějoviciach. Ak ste skúsený majster v oblasti zemných prác alebo aj čerstvý absolvent neváhajte nám poslať životopis.

Vaša náplň práce bude:
  • Organizácia a riadenie realizácie stavebných prác.
  • Rozdeľovanie práce podriadeným zamestnancom a kontrola ich pracovných výkonov.
  • Kontrola kvality výroby v súlade s projektovou dokumentáciou a s harmonogramom prác, dodržiavanie predpísanej kvality prác.
  • Vystavovanie požiadaviek na objednávky materiálov, kontrola ich dodávky a kvality, zabezpečovanie jeho prevzatia a uskladnenia.
  • Monitorovanie a vyhodnocovanie podzhotoviteľov.
  • Vedenie prvotnej evidencie súvisiacej s prevádzkou stavby (denné dokumentovanie pracovnej doby podriadených zamestnancov, vykonanej práce, použitých materiálov, prevádzke strojov a doprave).
  • Spracovanie a odovzdanie podkladov do miezd podriadených zamestnancov.
  • Dodržiavanie požiadaviek kvality, BOZP, OPP, OŽP.

Ponúkame:

  • Prácu v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou.
  • Zaujímavé finančné ohodnotenie (základná zložka mzdy + mesačné prémie + ročná prémia).
  • Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie.
  • Príspevky zo sociálneho fondu, rekreačný príspevok.
  • Vzdelávacie aktivity.
  • Zabezpečené ubytovanie.
Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelanieÚplné stredoškolské vzdelanie s maturitou
Zameranie / odborTechnické zameranie / Stavebníctvo
Jazykové znalosti

Nevyžadujú sa.

Počítačové znalosti

MS Office (Word, Excel, Outlook) - pokročilý

Vodičský preukaz

Skupina B.

Prax na pozícii / v oblasti

Min. 3 roky praxe (vhodné i pre absolventa SŠ).

Iné požiadavky

  • Organizačné a riadiace schopnosti.
  • Spoľahlivosť, zodpovednosť a čestnosť.
  • Manuálna zručnosť a technické myslenie.
  • Aktívny a zodpovedný prístup k práci a k plneniu zverených úloh.
Informácie pre uchádzača

Výška mzdy závisí od úrovne skúseností úspešného uchádzača.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Uchádzači môžu svoje životopisy zasielať cez formulár nižšie alebo na mailovú adresu: kariera@doprastav.sk