Stavebný majster (zemné práce) - vhodné aj pre absolventov

Miesto výkonu práceSlovenská republika - podľa aktuálnej stavebnej zákazky
Druh pracovného pomeruplný úväzok
Termín nástupuihneď, resp. dohodou
Ponúkaný plat800 € + mesačné prémie + ročná prémia. S úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky v závislosti od predošlých skúsenosti a osobnostných predpokladov.
Náplň práce a zodpovednosti
  • Organizácia a riadenie realizácie stavebných prác.
  • Rozdeľovanie práce podriadeným zamestnancom a kontrola ich pracovných výkonov.
  • Kontrola kvality výroby v súlade s projektovou dokumentáciou a s harmonogramom prác, dodržiavanie predpísanej kvality prác.
  • Vystavovanie požiadaviek na objednávky materiálov, kontrola ich dodávky a kvality, zabezpečovanie jeho prevzatia a uskladnenia.
  • Monitorovanie a vyhodnocovanie podzhotoviteľov.
  • Vedenie prvotnej evidencie súvisiacej s prevádzkou stavby (denné dokumentovanie pracovnej doby podriadených zamestnancov, vykonanej práce, použitých materiálov, prevádzke strojov a doprave).
  • Spracovanie a odovzdanie podkladov do miezd podriadených zamestnancov.
  • Dodržiavanie požiadaviek kvality, BOZP, OPP, OŽP.

Ponúkame:

  • Prácu v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou.
  • Zaujímavé finančné ohodnotenie (základná zložka mzdy + mesačné prémie + ročná prémia).
  • Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie.
  • Príspevky zo sociálneho fondu, rekreačný príspevok.
  • Vzdelávacie aktivity.
  • Flexibilná časť pracovnej doby.

Pozíciu obsadzujeme pre náš Mechanizačno-dopravný závod, ktorý realizuje zemné práce v segmente inžinierskych stavieb.

Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelanieÚplné stredoškolské vzdelanie
Zameranie / odborTechnické zameranie / Stavebníctvo
Jazykové znalosti

Nevyžadujú sa.

Počítačové znalosti

MS Office (Word, Excel, Outlook) - pokročilý

Vodičský preukaz

Skupina B.

 Prax na obdobnej pozícii je výhodou. Pozícia je vhodná aj pre absolventa strednej školy.

Iné požiadavky

  • Organizačné a riadiace schopnosti.
  • Spoľahlivosť, zodpovednosť a čestnosť.
  • Manuálna zručnosť a technické myslenie.
  • Aktívny a zodpovedný prístup k práci a k plneniu zverených úloh.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Uchádzači môžu svoje životopisy zasielať cez formulár nižšie alebo na mailovú adresu: kariera@doprastav.sk