Stavebný majster - mosty

Miesto výkonu práceKriváň a stavby v pôsobnosti závodu Bratislava (celá SR)
Druh pracovného pomeruPlný úväzok
Termín nástupuIhneď resp. dohodou
Ponúkaný plat1100 € + mesačné prémie + ročná prémia. S úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky, v závislosti od predchádzajúcich skúseností a osobnostných predpokladov pre danú pozíciu.
Náplň práce a zodpovednosti

K našim skúseným mostárom hľadáme posily, rozširujeme tím o stavebných majstrov. Ak už ako stavebný majster máte skúsenosti alebo chcete premeniť nadobudnuté vedomosti zo školy na prax, neváhajte nám poslať životopis.

Vaša náplň práce bude:

  • dohľad a organizácia stavebných prác na zverenom úseku,
  • dodržiavanie technologických a pracovných predpisov,
  • kontrola dodávky materiálu a zabezpečenie jeho prevzatia a uskladnenia,
  • vedenie prvotnej evidencie súvisiacej s prevádzkou stavby (denné dokumentovanie pracovnej doby podriadených zamestnancov, vykonanej práce, použitých materiálov, prevádzky strojov a dopravy),
  • spracovanie a odovzdanie podkladov do miezd podriadených zamestnancov,
  • dodržiavanie požiadaviek kvality, BOZP, OPP, OŽP.

Práca si vyžaduje cestovanie za stavebnými zákazkami v rámci Slovenska, ubytovanie a dopravu na stavbu Vám zabezpečíme. Pozíciu obsadzujeme pre náš závod Bratislava.

Zamestnanecké výhody, benefity:

  • práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s viac ako 69 ročnou tradíciou
  • zaujímavé finančné ohodnotenie (základná zložka mzdy + mesačné prémie + ročná prémia)
  • podieľanie sa na realizácii významných stavebných projektov, priestor pre vlastnú iniciatívu a nápady
  • bezplatné vzdelávanie v podobe pravidelných školení s možnosťou rozšírenia kvalifikácie
  • príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
  • príspevky zo sociálneho fondu pri dlhodobej PN a nepriaznivej životnej situácii, príspevok na rekreáciu
  • finančná odmena pri pracovných a životných jubileách
  • 4 sickdays - platené voľno na zotavenie, dovolenka naviac pre matky a osamelých rodičov
  • firemné akcie, podpora dobrovoľníctva „Naše Mesto“, podpora ecoaktivít „Do práce na bicykli“ a iné
  • zabezpečené ubytovanie a doprava na stavbu
  • odmena za odporučenie nového kolegu

Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelanieÚplné stredoškolské vzdelanie
Zameranie / odborStavebné zameranie

Počítačové znalosti
  • Microsoft Word - Pokročilý
  • Microsoft Excel - Pokročilý
  • Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

Skupina B

  • prax na obdobnej pozícii na výstavbe nosných konštrukcii mostov veľký bonus
  • skúsenosti s technológiami letmá betonáž a výsuvná skruža BERD výhodou
Iné požiadavkyFlexibilita - ochota cestovať v rámci SR podľa aktuálnej stavebnej zákazky.
  • organizačné a riadiace schopnosti
  • spoľahlivosť, zodpovednosť a čestnosť
  • manuálna zručnosť a technické myslenie
  • aktívny a zodpovedný prístup k práci a k plneniu zverených úloh
  • schopnosť pracovať vo výškach

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vaše životopisy môžete zasielať cez kontaktný formulár nižšie alebo na adresu kariera@doprastav.sk