Stavebný elektrikár

Informácie o pracovnom mieste
Miesto výkonu práceČeská republika - České Budejovice
Druh pracovného pomeruPlný úväzok
Termín nástupuihneď resp. dohodou
Ponúkaný platMin. 5,70 €/hod. S úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky v závislosti od predošlých skúseností a osobnostných predpokladov na danú pozíciu.
Náplň práce a zodpovednosti

- Zabezpečenie dočasných rozvodov el. energie na stavbách, ich montáž, presuny a demontáž.
- Vykonávanie pravidelnej kontroly jednotlivých zariadení podľa kontrolného plánu.
- Operatívne riešenie vzniknutých problémov na rozvádzačoch a iných elektrotechnických zariadeniach.
- Opravy drobného elektrického náradia.
- Čítanie technickej dokumentácie a dodržiavanie pracovných postupov v nadväznosti na dokumentáciu.
- Dodržiavanie predpisov bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci.
- Plnenie ďalších úloh podľa pokynov nadriadeného.

Ponúkame:

- Práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou.
- Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie.
- Príspevky zo sociálneho fondu v prípade nepriaznivej životnej situácie.
- Príjemný pracovný kolektív.
- Ubytovanie v mieste výkonu práce.

Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelanieStredoškolské vzdelanie s výučným listom alebo maturitou.
Zameranie / odborElektrotechnické
Jazykové znalosti

Znalosť cudzieho jazyka sa nevyžaduje.

Počítačové znalosti

Špeciálne znalosti sa nevyžadujú.

Vodičský preukaz

sk. B

Prax na pozícii / v oblasti

Prax min. 1 rok v danom obore

Iné požiadavky

Osvedčenie:
- elektrotechnik - vyhláška 508 § 21 - PODMIENKOU
- samostatný elektrotechnik - vyhláška 508 § 22 - VÝHODOU

- fyzická zdatnosť
- manuálna zručnosť
- samostatnosť
- zodpovednosť
- technická gramotnosť

Miesto výkonu práce je v Českej republike, na stavbách hlavne v okolí Českých Budejovíc. V mieste výkonu práce na aktuálnych stavbách v rámci ČR zabezpečujeme zamestnancom ubytovanie.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vaše životopisy môžete zasielať cez kontaktný formulár nižšie alebo na mailovú adresu: kariera@doprastav.sk