Stavbyvedúci

Informácie o pracovnom mieste
Miesto výkonu práceSlovensko
Druh pracovného pomeruPlný úväzok
Termín nástupuihneď, resp. dohodou
Ponúkaný plat1 300 € + mesačné prémie + ročná prémia, s úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky v závislosti od predošlých skúseností a osobnostných predpokladov na danú pozíciu.
Náplň práce a zodpovednosti

Rozširujeme tím pracovníkov útvaru baranenia o šikovného stavbyvedúceho, ktorý má prehľad v stavebných mechanizmoch.

Medzi Vaše bežné povinnosti bude patriť:
  • zodpovednosť za organizáciu a realizáciu stavebných prác v súlade s harmonogramom postupov prác a dodržiavaním požiadaviek kvality,
  • fakturácia stavebných výkonov,
  • koordinácia práce poddodávateľov na zverenom úseku,
  • zodpovednosť za riadne prebratie a uskladnenie materiálu na stavbe,
  • koordinácia a podrobné vedenie stavebného denníka,
  • dodržiavanie zmluvných podmienok a stanovených ukazovateľov zákazky,
  • sledovanie skutočných nákladov na jednotlivých stavbách po objektoch a porovnávanie s kalkulovanými nákladmi,
  • dôkladné ovládanie projektovej dokumentácie na stavbe,
  • zodpovednosť za plnenie BOZP, OPP a ochranu životného prostredia (aj u poddodávateľov) a ochranu majetku v zmysle všeobecne platných právnych predpisov a podnikovej riadiacej dokumentácie,
  • vykonávanie ďalších prác podľa pokynov nadriadeného.

Ponúkame:

  • práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
  • zaujímavé finančné ohodnotenie (základná zložka mzdy + mesačné prémie + ročná prémia)
  • flexibilná časť pracovnej doby
  • príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
  • príspevky zo sociálneho fondu, rekreačný príspevok
  • vzdelávacie aktivity
  • zabezpečené ubytovanie
Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelanieVysokoškolské vzdelanie I., II. stupňa prípadne stredoškolské s maturitou
Zameranie / odborStavebné, strojnícke
Jazykové znalosti

nevyžaduje sa

Počítačové znalosti

Microsoft Office (Word, Excel, Outlook) - pokročilý

Vodičský preukaz

skupina B

skupina C - výhodou

Prax na pozícii / v oblasti

Min. 3 roky praxe na pozícií stavbyvedúci v danej oblasti

Iné požiadavky

  • Schopnosť orientovať sa v technickej dokumentácií
  • Organizačné schopnosti
  • Samostatnosť, spoľahlivosť, flexibilita, lojalita
  • Vysoké pracovné nasadenie
  • Pozornosť, praktické myslenie
  • Komunikatívnosť, schopnosť riadiť a viesť pracovný kolektív

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Uchádzači môžu svoje životopisy zasielať cez formulár nižšie alebo na mailovú adresu: kariera@doprastav.sk