Stavbyvedúci - zemné práce

Informácie o pracovnom mieste
Miesto výkonu práceSR (podľa aktuálnej stavebnej zákazky)
Druh pracovného pomeruPlný úväzok
Termín nástupuihneď, resp. dohodou
Ponúkaný plat1100 € + mesačné prémie + ročná prémia. S úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky v závislosti od predošlých skúseností a osobnostných predpokladov na danú pozíciu.
Náplň práce a zodpovednosti

  • Riadenie výstavby a realizácie prác na stavbe podľa harmonogramu výstavby
  • Riadenie a koordinácia úsekových majstrov, koordinácia prác, naviac prác, dodávok a služieb
  • Koordinácia a podrobné vedenie stavebného denníka
  • Priebežné reportovanie aktuálnej situácie vykonaných stavebných prác a dodržiavanie termínov
  • Kontrola kvality a množstva vykonaných prác
  • Príprava podkladov k fakturácii stavebných výkonov
  • Komunikácia so subdodávateľmi a s investorom
  • Zodpovednosť za plnenie BOZP, OPP, a ochranu životného prostredia
  • Vykonávanie ďalších prác podľa pokynov nadriadeného súvisiace s pracovným zaradením

Ponúkame:

  • Prácu v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou.
  • Zaujímavé finančné ohodnotenie (základná zložka mzdy + mesačné prémie + ročná prémia).
  • Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie.
  • Príspevky zo sociálneho fondu, rekreačný príspevok.
  • Vzdelávacie aktivity.
  • Flexibilná časť pracovnej doby.

Pozíciu obsadzujeme pre náš Mechanizačno-dopravný závod, ktorý realizuje zemné práce v segmente inžinierskych stavieb.

Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelanieÚplné stredné odborné vzdelanie
Zameranie / odborStavebné
Jazykové znalosti

Anglický jazyk - výhodou

Počítačové znalosti

Microsoft Office (Word, Excel, Outlook) - pokročilý

MS Project - výhodou

Vodičský preukaz

skupina B

Prax na pozícii / v oblasti

Min. 3 roky praxe v danej oblasti - PODMIENKA

Iné požiadavky

Odborná spôsobilosť stavbyvedúceho – výhodou

  • organizačné schopnosti
  • samostatnosť, spoľahlivosť, flexibilita, lojalita
  • pozornosť, praktické myslenie
  • komunikatívnosť, schopnosť riadiť a viesť pracovný kolektív

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Uchádzači môžu svoje životopisy zasielať cez formulár nižšie alebo na mailovú adresu: kariera@doprastav.sk