Stavbyvedúci - zemné práce

Informácie o pracovnom mieste
Miesto výkonu práceČeské Budějovice - Česká republika
Druh pracovného pomeruPlný úväzok
Termín nástupuihneď, resp. dohodou
Ponúkaný plat1 550 € (vrátane príplatku za prácu v ČR) + mesačné a ročné prémie; 1 200 € pre uchádzača, ktorý nespĺňa podmienku praxe (vrátane príplatku za prácu v ČR)
Náplň práce a zodpovednosti

Na projekt v Českých Budějoviciach hľadáme posilu na pozíciu stavbyvedúci so zameraním na zemné práce.

Vašou náplňou práce bude:
  • Riadenie výstavby a realizácie zemných prác na stavbe podľa harmonogramu výstavby, práce v MS Project.
  • Riadenie a koordinácia úsekových majstrov.
  • Koordinácia prác, naviac prác, dodávok a služieb.
  • Koordinácia a podrobné vedenie stavebného denníka.
  • Dodržiavanie zmluvných podmienok a stanovených ukazovateľov zákazky.
  • Priebežné reportovanie aktuálnej situácie vykonaných stavebných prác a dodržiavanie termínov.
  • Udržiavanie finančných nárokov na investora.
  • Kontrola kvality a množstva vykonaných prác.
  • Fakturácia stavebných výkonov.
  • Komunikácia so subdodávateľmi a s investorom.
  • Zodpovednosť za plnenie BOZP, OPP, a ochranu životného prostredia
  • Vykonávanie ďalších prác podľa pokynov nadriadeného súvisiace s pracovným zaradením

Ponúkame:

  • Prácu v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou.
  • Zaujímavé finančné ohodnotenie (základná zložka mzdy + mesačné prémie + ročná prémia).
  • Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie.
  • Príspevky zo sociálneho fondu, rekreačný príspevok.
  • Vzdelávacie aktivity.
  • Zabezpečené ubytovanie.
Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelanieVysokoškolské vzdelanie II. stupňa
Zameranie / odborStavebné
Jazykové znalosti

Anglický jazyk - výhodou

Počítačové znalosti

Microsoft Office (Word, Excel, Outlook) - pokročilý

MS Project - výhodou

Vodičský preukaz

skupina B

Min. 3 roky praxe na pozícií stavbyvedúci v danej oblasti (vhodné aj pre absolventa VŠ)

Iné požiadavky

Odborná spôsobilosť stavbyvedúceho – výhodou

  • Organizačné schopnosti.
  • Samostatnosť, spoľahlivosť, flexibilita, lojalita.
  • Vysoké pracovné nasadenie.
  • Pozornosť, praktické myslenie.
  • Komunikatívnosť, schopnosť riadiť a viesť pracovný kolektív.
Informácie pre uchádzača

Výška mzdy závisí od úrovne skúseností úspešného uchádzača.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Uchádzači môžu svoje životopisy zasielať cez formulár nižšie alebo na mailovú adresu: kariera@doprastav.sk