Stavbyvedúci - zemné práce (SR)

Informácie o pracovnom mieste
Miesto výkonu práceKriváň - Mýtna, Banskobystrický kraj
Druh pracovného pomeruplný úväzok
Termín nástupuihneď. resp. dohodu
Ponúkaný plat1600 € + mesačné prémie + ročná prémia
Náplň práce a zodpovednosti

Rozširujeme tím o skúseného stavbyvedúceho so zameraním na zemné práce. Pripojte sa k nám pri realizácii projektu R2 Kriváň - Mýtna. Šikovných kolegov nikdy nie je dosť a preto hľadáme možno práve Vás.

Medzi Vaše hlavné pracovné úlohy bude patriť:

  • riadenie výstavby a realizácie zemných prác na stavbe podľa harmonogramu výstavby, práce v programe PS Project,
  • riadenie a koordinácia úsekových majstrov,
  • koordinácia prác, naviac prác, dodávok a služieb,
  • koordinácia a podrobné vedenie stavebného denníka,
  • dodržiavanie zmluvných podmienok a stanovených ukazovateľov zákazky,
  • priebežné reportovanie aktuálnej situácie vykonaných stavebných prác a dodržiavanie termínov,
  • uplatňovanie finančných nárokov na investora,
  • kontrola kvality a množstva vykonaných prác,
  • fakturácia stavebných výkonov,
  • komunikácia so subdodávateľmi a s investorom,
  • zodpovednosť za plnenie BOZP, OPP a ochranu životného prostredia (aj u podzhotoviteľov) a ochranu majetku v zmysle všeobecne platných právnych predpisov a podnikovej riadiacej dokumentácie,
  • vykonávanie ďalších prác podľa pokynov nadriadeného súvisiacich s pracovným zaradením.

Ponúkame:

  • práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou,
  • zaujímave finančné ohodnotenie (základná zložka mzdy + mesačné prémie + ročná prémia),
  • príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie,
  • príspevky zo sociálneho fondu, rekreačný príspevok,
  • vzdelávacie aktivity,
  • služobné auto, služobný telefón.
Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelanievysokoškolské I., II. stupňa
Zameranie / odborstavebníctvo
Jazykové znalosti

Anglický jazyk - výhodou

Počítačové znalosti

MS Office (Word, Excel, Outlook)  - pokročilý

MS Project - výhodou

Vodičský preukaz

skupina B

minimálne 3 rokov praxe na pozícii stavbyvedúceho v danej oblasti.

Iné požiadavky

Odborná spôsobilosť stavbyvedúceho

  • organizačné schopnosti
  • samostatnosť, spoľahlivosť, flexibilita, lojalita
  • vysoké pracovné nasadenie
  • technické myslenie, orientácia v zmluvnej dokumentácii
  • komunikatívnosť, schopnosť riadiť a viesť tím

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. uchádzači môžu svoje životopisy zasielať na mailovú adresu: kariera@doprastav.sk alebo vyplniť for,mulár nižšie.