Stavbyvedúci - predpínacích technológií

Informácie o pracovnom mieste
Miesto výkonu práceSR (podľa aktuálnej stavebnej zákazky)
Druh pracovného pomeruplný úväzok
Termín nástupu1.3.2020
Ponúkaný plat1500 € + mesačné prémie + ročná prémia. S úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky v závislosti od predošlých skúseností a osobnostných predpokladov na danú pozíciu.
Náplň práce a zodpovednosti

- Dodržiavanie technologickej disciplíny a bezpečnostných predpisov pri predpínacích prácach podľa technickej dokumentácie a stanoveného harmonogramu prác.
- Zodpovednosť za vykonávanie prác a delegovanie činností zamestnancov na stavbe.
- Objednávanie materiálu, dopravy na prepravu materiálov a strojov podľa požiadaviek.
- Vedenie stavebného denníka, evidencia materiálu, strojného vybavenia a osobohodín.
- Dodržiavanie spotrebovaných objemov osobohodín, strojhodín a materiálu podľa schváleného rozpočtu pre danú stavbu.
- Flexibilný prístup k riešeniu reklamácií.
- Zabezpečenie podkladov pre fakturáciu, kontrola nákladov.
- Súčinnosť na tvorbe rožných plánov a harmonogramov.

Ponúkame:

- Práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou.
- Zaujímavé finančné ohodnotenie (základná zložka mzdy + mesačné prémie + ročné prémie).
- Príspevky zo sociálneho fondu, príspevok na rekreáciu.
- Vzdelávacie aktivity.
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie.
- Flexibilná časť pracovnej doby.
- Služobný telefón, služobné auto.

Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelaniestredoškolské s maturitou
Zameranie / odborTechnický smer, stavebníctvo, inžinierske stavby
Jazykové znalosti

Anglický jazyk - stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti

AutoCAD - pokročilý

MS Office (Word, Excel, Outlook) - pokročilý

Vodičský preukaz

sk. B

Prax na pozícii / v oblasti

min. 3 roky praxe v danej oblasti

Iné požiadavky

Odborná spôsobilosť v obore inžinierske stavby - výhodou

Nemecký jazyk a iné - výhodou

- Zodpovedný prístup k práci
- Ochota učiť sa, zmysel pre poriadok a systém
- Časová flexibilita

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za prejavený záujem. Vaše životopisy môžete zasielať cez nižšie uvedený formulár alebo na adresu: kariera@doprastav.sk