Stavbyvedúci inžinierske stavby, infraštruktúra

Informácie o pracovnom mieste
Miesto výkonu práceBratislavský kraj
Druh pracovného pomeruplný úväzok
Termín nástupuihneď, resp. dohodou
Ponúkaný plat1 500 € + mesačné prémie + ročná prémia, s úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky v závislosti od predošlých skúseností a osobnostných predpokladov na danú pozíciu.
Náplň práce a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu / kolegyňu do nášho tímu stavbyvedúcich pre výstavbu dopravných a inžinierskych stavieb, mestskej infraštruktúry a inžinierskych sietí. Ako náš nový parťák / parťáčka budete pôsobiť v rámci Bratislavského a Trnavského kraja resp. Západné Slovensko.

Zveríme  Vám do rúk:

  • podieľanie sa na predrealizačnej príprave stavebnej zákazky,
  • usmerňovanie a dohliadanie na dodržiavanie technologických postupov výstavby,
  • koordinácia vlastných výrobných kapacít,
  • zaisťovanie plynulosti výstavby a dodržiavanie časového a finančného harmonogramu stavby,
  • kontrola dodržiavania zmluvných vzťahov,
  • koordinácia a kontrola podzhotoviteľov,
  • kontrola kvality a množstva vykonaných prác,
  • dodržiavanie kontrolných a skúšobných plánov,
  • komunikácia s objednávateľom, stavebným dozorom,
  • vedenie stavebného denníka, dôsledné sledovanie všetkých zmien projektu,
  • príprava podkladov pre fakturáciu a odsúhlasovanie fakturácie s investorom,
  • odstraňovanie prípadných nedostatkov na stavbe, riešenie organizačných a prevádzkových problémov,
  • zodpovednosť za plnenie BOZP, OPP a ochranu životného prostredia.

Ponúkame:

  • práca v stabilnej slovenskej spoločnosti so 70 ročnou tradíciou na stavebnom trhu
  • zaujímavé finančné ohodnotenie (základná zložka mzdy + mesačné prémie + ročná prémia)
  • podielanie sa na realizácii významných stavebných projektov, priestor pre vlastnú iniciatívu a nápady
  • bezplatné vzdelávanie v podobe pravidelných školení s možnosťou rozšírenia kvalifikácie
  • príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
  • príspevky zo sociálneho fondu pri dlhodobej PN a neriaznivej životnej situácii, príspevok na rekreáciu
  • finančná odmena pri pracovných a životných jubileách
  • 4 sickday - platené voľno na zotavenie, dovolenka naviac pre matky a osamelých rodičov
  • firemné akcie, podpora dobrovoľníctva "Naše Mesto", podpora ecoaktivít "Do práce na bicykli" a iné
  • odmena za odporučenie nového kolegu / kolegyne
  • zabezpečené ubytovanie, služobné vozidlo

Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelaniestredoškolské s maturitou, vysokoškolské
Zameranie / odborstavebné - ideálne so zameraním na dopravné a inžinierske stavby
Počítačové znalosti
  • MS Office (word, excel, outlook) – pokročilý
  • MS Project, Cenkros - výhodou

Vodičský preukaz

sk. B

PRAX min. 5 rokov pri SŠ vzdelaní, min. 3 roky praxe pri VŠ vzdelaní na obdobnej pozícii

Iné požiadavky

osvedčenie SKSI - stavbyvedúci dopravné, inžinierske stavby VÝHODOU

  • schopnosť plánovať a organizovať prácu
  • samostatnosť, zodpovedný prístup, lojalita
  • komunikatívnosť, schopnosť riadiť a viesť pracovný tím
  • precíznosť, schopnosť dodržiavať časové termíny a kvalitatívne požiadavky
  • odolnosť voči stresu a vysoké pracovné nasadenie

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.Vaše životopisy môžete zasielať na adresu kariera@doprastav.sk