Stavbyvedúci - dopravné a mostné stavby v Českej republike

Informácie o pracovnom mieste
Miesto výkonu práceČeské Budějovice
Druh pracovného pomeruPlný úväzok
Termín nástupuIhneď resp. dohodou
Ponúkaný plat45 000 KČ + mesačné prémie + ročná prémia. S úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky v súvislosti od predošlých skúseností a osobnostných predpokladov na danú pozíciu.
Náplň práce a zodpovednosti

- Zodpovednosť za organizáciu a realizáciu stavebných prác v súlade s harmonogramom postupov prác a dodržiavním požiadvaiek kvality.
- Zodpovednosť za dodržiavanie technologických postupov.
- Zodpovednosť za správne plánovanie postupov stavebných prác.
- Zabezpečenie projektovej a realizačnej dokumentácie zákaziek.
- Zodpovednosť za odovzdávanie dokladov potrebných k fakturácii a mesačnej závierke.
- Koordinácia prác realizovaných cez poddodávky, spolupráca pri výberových konaniach na poddodávky.
- Zabezpečovanie vykonávaných činností v súlade so zmluvou o dielo, platnou legislatívou a internými predpismi.

Ponúkame:

- Práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou.
- Zaujímavé finančné ohodnotenie (základná zložka mzdy + mesačné prémie + ročné prémie).
- Príspevky zo sociálneho fondu, príspevok na rekreáciu.
- Vzdelávacie aktivity.
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie.
- Služobný telefón, služobné auto.

Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelanieÚplné stredoškolské vzdelanie, VŠ vzdelanie.
Zameranie / odborStavebné zameranie
Jazykové znalosti

Anglický jazyk - výhodou

MS Office (Wrod, Excel, Outlook) - pokročilý, užívateľská úroveň.

MS Project - užívateľská úroveň

Vodičský preukaz

Skupina B

Min. 5 rokov praxe na pozícii stavbyvedúci so zameraním na inžinierske stavby.

Iné požiadavky

Organizačné schopnosti.
Samostatnosť, spoľahlivosť, lojalita.
Vysoké pracovné nasadenie.
Pozornosť, praktické myslenie.

Informácie pre uchádzača

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Vaše životopisy môžete zasielať cez kontaktný formulár nižšie alebo na adresu kariera@doprastav.sk