Statik/projektant oceľových konštrukcií

Informácie o pracovnom mieste
Miesto výkonu práceBratislava, príp. dohodou
Druh pracovného pomeruplný úväzok
Termín nástupuihneď, resp. dohodou
Ponúkaný plat1100 € + mesačné prémie + ročná prémia. S úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky v závislosti od predošlých skúseností a osobnostných predpokladov na danú pozíciu.
Náplň práce a zodpovednosti
- vypracovanie, navrhovanie a posudzovanie podperných konštrukcií pre zákazky realizované závodmi
- zabezpečenie a vypracovanie zmien vo výrobnej dokumentácii jednotlivých technológií (úpravy výsuvnej skruže, výsuvných nosov, vozíkov letmej betonáže)
- vypracovanie výrobno-technickej dokumentácie
- vypracovanie, kontrola a overovanie statických výpočtov výrobno-technickej dokumentácie
- spolupráca na určovaní tém technického rozvoja spoločnosti
- zabezpečovanie dokumentácie skutočného vyhotovenia
- zabezpečovanie dokumentácie pre projektové tímy

Zamestnanecké výhody, benefity

- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
- motivujúce prostredie a možnosť podieľať sa na jedinečných stavbách dopravnej infraštruktúry
- zaujímavé finančné ohodnotenie (základná zložka mzdy + mesačné prémie + ročná prémia)
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
- príspevky zo sociálneho fondu, príspevok na rekreáciu
- vzdelávacie aktivity
- pohyblivá časť pracovnej doby

Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelanievysokoškolské
Zameranie / odborstavebníctvo, inžinierske konštrukcie a dopravné stavby
Jazykové znalosti

- anglický jazyk - výhodou

Počítačové znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
AutoCAD - pokročilý

SCIA - pokročilý

- ovládanie programov IDEA StatiCa a Geo5 - vítané

Vodičský preukaz

sk. B

Prax na pozícii / v oblasti

min. 3 roky na rovnakej/podobnej pozícii

Iné požiadavky

- schopnosť čítať technické podklady
- technické a analytické myslenie
- samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita
- tímový hráč

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vaše životopisy môžete zasielať cez nižšie uvedený formulár alebo na adresu kariera@doprastav.sk.