Samostatný technický pracovník - útvar predvýrobnej prípravy

Informácie o pracovnom mieste
Miesto výkonu práceBratislava, príp. dohodou
Druh pracovného pomeruplný úväzok
Termín nástupuihneď, príp. dohodou
Ponúkaný plat1100 € + mesačné prémie + ročná prémia. S úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky v závislosti od predošlých skúseností a osobnostných predpokladov na danú pozíciu.
Náplň práce a zodpovednosti
- predvýrobná príprava zákaziek
- naštudovanie súťažných podkladov, zmluvných podmienok, najmä technickej časti požiadaviek Obstarávateľa
- príprava technickej časti ponuky
- evidencia projektovej dokumentácie na stavbách spoločnosti
- príprava podkladov k odovzdaniu projektovej dokumentácie investorovi
- sledovanie požiadaviek na zmeny projektovej dokumentácie, prerokovanie s investorom a evidovanie zmien
- sledovanie dodávok projektovej dokumentácie oproti zmluvnému harmonogramu
- inžinierska činnosť, vybavovanie potrebných povolení pre zmenu stavby pred dokončením
- výber vhodných technológií pre projektové riešenia

Zamestnanecké výhody, benefity

- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
- motivujúce prostredie a možnosť podieľať sa na jedinečných stavbách dopravnej infraštruktúry
- zaujímavé finančné ohodnotenie (základná zložka mzdy + mesačné prémie + ročná prémia)
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
- príspevky zo sociálneho fondu, príspevok na rekreáciu
- vzdelávacie aktivity
- pohyblivá časť pracovnej doby

Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelanievysokoškolské I. alebo II. stupňa
Zameranie / odborstavebníctvo
Jazykové znalosti

- anglický jazyk – výhodou

Počítačové znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

AutoCad – výhodou

Prax na pozícii / v oblasti

min. 3 roky na rovnakej/podobnej pozícii

Iné požiadavky

- schopnosť čítať technické podklady
- analytické myslenie
- samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita
- tímový hráč

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vaše životopisy môžete zasielať cez nižšie uvedený formulár alebo na adresu kariera@doprastav.sk.