Samostatný technický pracovník prípravy stavieb/rozpočtár - vhodné aj pre absolventov

Informácie o pracovnom mieste
Miesto výkonu práceBratislava
Druh pracovného pomeruplný úväzok
Termín nástupu1.8.2020
Ponúkaný plat950 € + mesačné prémie + ročná prémia. S úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky v súvislosti od predošlých skúseností a osobnostných predpokladov na danú pozíciu.
Náplň práce a zodpovednosti
  • objednávanie materiálu pre stavby,
  • objednávanie dopravy na prepravu materiálov a strojov podľa požiadaviek stavby,
  • evidencia materiálu a strojného vybavenia,
  • komunikácia s externými firmami, subdodávateľmi a stavbou,
  • evidencia dokumentácie k jednotlivým stavbám,
  • administratívne práce v súlade s požiadavkami stavby alebo priameho nadriadeného,
  • spracovanie cenových ponúk a kalkulácií,
  • vedenie štatistík cenových ponúk.

Ponúkame:

  • práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou,
  • zaujímavé mzdové ohodnotenie (základná zložka mzdy + mesačné prémie + ročná prémia),
  • príspevky zo sociálneho fondu, príspevok na rekreáciu,
  • vzdelávacie aktivity,
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,
  • flexibilná časť pracovnej doby.
Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelaniestredoškolské s maturitou
Zameranie / odbortechnické
Jazykové znalosti
  • anglický jazyk - stredne pokročilý (B2)
  • nemecký jazyk - výhodou
Počítačové znalosti

MS Office (Word, Excel, Outlook) - pokročilý

Cenkros - výhodou

Vodičský preukaz

sk. B výhodou

Prax na pozícii / v oblasti
  • prax v danej oblasti výhodou
  • pozícia je vhodná aj pre absolventov
Iné požiadavky

  • zodpovedný prístup k práci,
  • ochota učiť sa, zmysel pre poriadok a systém,
  • časová flexibilita.
Informácie pre uchádzača

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Vaše životopisy môžete zasielať cez kontaktný formulár nižšie alebo na adresu kariera@doprastav.sk