Samostatný technický pracovník prípravy stavieb

Informácie o pracovnom mieste
Miesto výkonu práceBratislava
Druh pracovného pomeruPlný úväzok
Termín nástupuihneď, resp. dohodou
Ponúkaný plat1200 € + mesačné prémie + ročná prémia. S úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky v závislosti od predošlých skúseností a osobnostných predpokladov na danú pozíciu.
Náplň práce a zodpovednosti

- Objednávanie materiálu pre stavby
- Objednávanie dopravy na prepravu materiálov a strojov podľa požiadaviek stavby
- Evidencia materiálu a strojného vybavenia
- Komunikácia s externými firmami, subdodávateľmi a stavbou
- Evidencia dokumentácie k jednotlivým stavbám
- Administratívne práce v súlade s požiadavkami stavby, alt. priameho nadriadeného

Ponúkame:

- Práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou na slovenskom i zahraničnom trhu
- Motivujúce finančné ohodnotenie (základná zložka mzdy + mesačné prémie + ročná prémia)
- Pohyblivá časť pracovnej doby
- Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
- Príspevky zo sociálneho fondu v prípade nepriaznivej životnej situácie
- Vzdelávacie aktivity

Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelanieVysokoškolské vzdelanie II.stupňa
Zameranie / odborTechnické zameranie /stavebníctvo
Jazykové znalosti

Anglický jazyk (pokročilá úroveň B2)

Nemecký jazyk - výhodou

Počítačové znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

sk. B - výhodou

Prax na pozícii / v oblasti

Prax na podobnej pozícii - min. 3 roky

- Zodpovedný prístup k práci

- Ochota učiť sa, zmysel pre poriadok a systém

- Časová flexibilita

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vaše životopisy môžete zasielať cez kontakt nižšie alebo na adresu kariera@doprastav.sk