Samostatný referent útvaru koordinácie výrobných kapacít

Informácie o pracovnom mieste
Miesto výkonu práceBratislava + stavby v rámci Slovenska
Druh pracovného pomeruPlný úväzok
Termín nástupuihneď, resp. dohodou
Ponúkaný plat900 € + mesačné prémie + ročná prémia. S úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky v závislosti od predošlých skúseností a osobnostných predpokladov na danú pozíciu.
Náplň práce a zodpovednosti

Chcete pracovať pre stabilnú stavebnú spoločnosť? Orientujete sa v stavebníctve? Chcete sa podieľať na zaujímavých projektoch? Nemáte radi stereotyp na jednom pracovnom mieste?

Ak ste na predchádzajúce otázky odpovedali áno, hľadáme práve Vás. Pripojte sa k nám a zašlite nám Váš životopis.

  • sledovanie postupu výstavby stavebných zákaziek v zmysle harmonogramov (vecných, finančných) na útvare koordinácie výrobných kapacít,
  • sledovanie jednotlivých technológií stavebných projektov (zemné práce, výstavba nosných konštrukcií mostných objektov, živičné technológie a pod.), realizovaných vlastnými zdrojmi alebo subdodávateľmi v zmysle harmonogramu na útvare koordinácie výrobných kapacít,
  • spolupráca pri tvorbe podkladov pre vedenie spoločnosti (za zverenú pracovnú agendu), tvorba reportov,
  • spracovanie analýz výsledkov hodnotenia monitorovania spokojnosti zákazníka,
  • spolupráca s obchodným oddeleným pri tvorbe ponúk potenciálnych zákaziek vo verejnom obstarávaní,
  • sledovanie ekonomických a časových ukazovateľov projektu,
  • sledovanie vývoja nedokončenej výroby v priebehu roka a konečná inventarizácia,
  • vytváranie prehľadov zazmluvnených zákaziek,
  • evidencia zmluvných nárokov,
  • sledovanie a zdokumentovanie zmien projektu.

Práca si vyžaduje cestovanie podľa aktuálnych zákaziek na Slovensku.

Ponúkame Vám:

  • práca v modernej stavebnej spoločnosti, ktorá má viac ako 65-ročnú históriu pôsobenia na slovenskom i zahraničnom stavebnom trhu,
  • zaujímavé finančné ohodnotenie (základná zložka mzdy + mesačné prémie + ročná prémia),
  • priestor pre vlastnú iniciatívu, možnosť sebarealizácie a profesijného rozvoja,
  • flexibilná časť pracovnej doby,
  • príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie,
  • príspevky zo sociálneho fondu, príspevok na rekreáciu.

Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelanienadstavbové/vyššie odb. vzdelanie, VŠ I., II. stupňa
Zameranie / odborStavebné, technické
Jazykové znalosti

Anglický jazyk - výhodou

Počítačové znalosti

Microsoft Word - pokročilý

Microsoft Excel - pokročilý

Microsoft Outlook - pokročilý

Microsoft Project - pokročilý

Vodičský preukaz

skupina B

Prax na pozícii / v oblasti

Predchádzajúca prax v oblasti stavebníctva výhodou.

  • analytické a kritické myslenie
  • dôslednosť, precíznosť
  • flexibilita
  • komunikatívnosť
  • organizačné schopnosti, samostatnosť, spoľahlivosť

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vaše životopisy môžete zasielať cez nižšie uvedený kontakt alebo na adresu kariera@doprastav.sk