Samostatný referent kalkulácií a cien

Informácie o pracovnom mieste
Miesto výkonu práceBratislava, prípadne Senec
Druh pracovného pomeruPlný úväzok
Termín nástupuihneď, resp. dohodou
Ponúkaný plat1000 € + mesačné prémie + ročná prémia. S úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky v závislosti od predošlých skúseností a osobnostných predpokladov na danú pozíciu.
Náplň práce a zodpovednosti

- spracovávanie kalkulácií na výrobky a polotovary
- tvorba kalkulácií a cien pre potreby závodu aj odberateľov
- spolupráca pri tvorbe ukazovateľov v oblasti cien
- tvorba a archivácia cenových databáz materiálových zdrojov a prác
- kontrola správnosti jednotkových cien v dodatkoch na zákazkách
- spolupráca s obchodným oddelením pri spracovávaní cenovej časti ponúk zákaziek a s oddelením prípravy pri tvorbe doplnkov k cenovým ponukám

Ponúkame:

- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
- motivujúce pracovné prostredie
- zaujímavé finančné ohodnotenie (základná zložka mzdy + mesačné prémie + ročná
prémia)
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
- príspevky zo sociálneho fondu, rekreačný príspevok
- vzdelávacie aktivity
- pohyblivá časť pracovnej doby

Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelaniestredoškolské vzdelanie
Zameranie / odborstavebníctvo, príp. technické alebo ekonomické zameranie
Jazykové znalosti

- znalosť anglického/nemeckého jazyka - vítaná

Počítačové znalosti

MS Office (Word, Excel, Outlook) - pokročilý

Prax na pozícii / v oblasti

- výhodou

Iné požiadavky

- znalosť práce v Cenkros plus - výhodou

- analytické myslenie
- samostatnosť, zodpovednosť
- proaktívny prístup k práci, schopnosť dodržiavať stanovené termíny
- schopnosť čítať stavebné výkresy

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vaše životopisy môžete zasielať cez kontaktný formulár alebo na e-mailovú adresu kariera@doprastav.sk