Referent/ka podnikového kontrolingu

Informácie o pracovnom mieste
Miesto výkonu práceBratislava
Druh pracovného pomeruPlný úväzok
Termín nástupuihneď, resp. dohodou
Ponúkaný plat900 € + mesačné prémie + ročná prémia. S úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky v závislosti od predošlých skúseností a osobnostných predpokladov na danú pozíciu.
Náplň práce a zodpovednosti
- koordinácia tvorby plánov jednotlivých organizačných jednotiek, úsekov a útvarov spoločnosti
- spracovávanie ročného plánu spoločnosti
- priebežná kontrola a vyhodnocovanie plnenia plánu
- spracovávanie údajov z informačných systémov za účelom poskytovania prehľadov a analýz
- zabezpečovanie požadovaných reportov a komentárov k ekonomickým ukazovateľom
- príprava ekonomických podkladov pre vedenie spoločnosti

Zamestnanecké výhody, benefity

- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
- motivujúce pracovné prostredie
- zaujímavé finančné ohodnotenie (základná zložka mzdy + mesačné prémie + ročná prémia)
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
- príspevky zo sociálneho fondu, príspevok na rekreáciu
- vzdelávacie aktivity
- pohyblivá časť pracovnej doby
Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelanieVysokoškolské vzdelanie
Zameranie / odborekonomické
Počítačové znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - expert
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Cognos - výhodou

Prax na pozícii / v oblasti

výhodou

- Analytické myslenie
- Samostatnosť, spoľahlivosť
- Precíznosť, zodpovednosť
- Komunikatívnosť

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vaše životopisy môžete zasielať cez nižšie uvedený formulár alebo na adresu kariera@doprastav.sk