Referent zmluvných vzťahov

Informácie o pracovnom mieste
Miesto výkonu prácePrešov
Druh pracovného pomeruPlný úväzok
Termín nástupuihneď, príp. dohodou
Ponúkaný plat800 € + mesačné prémie + ročná prémia. S úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky, v závislosti od predchádzajúcich skúseností a osobnostných predpokladov pre danú pozíciu.
Náplň práce a zodpovednosti

- Pripomienkovanie zmluvných podmienok stavebných zmlúv a identifikácia možných rizík vyplývajúcich zo zmlúv
- Spracovanie zmlúv o dielo s ohľadom na súlad a koordináciu medzi zmluvami s objednávateľmi a podzhotoviteľmi
- Spracovanie, uplatňovanie a sledovanie zmluvných a právnych nárokov na stavebných zákazkách.
- Kontrola a spracovanie podzhotoviteľských zmlúv.
- Kontrola a pripomienkovanie súťažných podkladov obstarávateľov
- Spracovávanie dodatkov k zmluvám
- Pripomienkovanie zmluvných podmienok a identifikácia rizík z technického pohľadu
- Evidencia, organizácia a koordinácia zmluvnej agendy za závod.
- Administratívne práce súvisiace so spracovaním zmlúv a objednávok

Vybraný úspešný uchádzač bude pracovať v sfére zmluvných nárokov v pracovnej oblasti stavebníctva. Skúsenosti z tejto pracovnej oblasti sú veľkou výhodou.

Zamestnanecké výhody, benefity:

- Práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou.
- Motivujúce pracovné prostredie.
- Zaujímavé finančné ohodnotenie (základná zložka mzdy + mesačné prémie + ročná
prémia).
- Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie.
- Príspevky zo sociálneho fondu v prípade nepriaznivej životnej situácie.
- Vzdelávacie aktivity.
- Pohyblivá časť pracovnej doby.
Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelanieVysokoškolské vzdelanie II.stupňa
Zameranie / odborPrávo, príp. stavebníctvo
Počítačové znalosti

MS Office (Word, Excel, Outlook) - pokročilý.

Vodičský preukaz

Skupina B

Prax na pozícii / v oblasti

Predchádzajúca prax je výhodou.

Iné požiadavky

- Znalosť obchodného a stavebného zákona
- Znalosť zákona o verejnom obstarávaní
- Znalosť zmluvných podmienok FIDIC - výhodou

Predchádzajúca prax - výhodou.

Záujem o pôsobenie v stavebníctve vo sfére obchodu a zmluvných vzťahov.
Samostatnosť a zodpovednosť.
Komunikatívnosť, vyjednávacie schopnosti.
Dôslednosť, precíznosť.
Aktívny prístup k práci.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vaše životopisy môžete zasielať cez kontaktný formulár nižšie alebo na adresu kariera@doprastav.sk