Referent prípravy ponúk (verejné obstarávanie)

Informácie o pracovnom mieste
Miesto výkonu práceDrieňová, Bratislava
Druh pracovného pomeruplný úväzok
Termín nástupuihneď, resp. dohodou
Ponúkaný plat1.100,- € + mesačné prémie + ročná prémia. S úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky v závislosti od predošlých skúseností a osobnostných predpokladov na danú pozíciu.
Náplň práce a zodpovednosti

Chcete sa s nami podieľať na jedinečných stavbách dopravnej infraštruktúry? Radi komunikujete, ste dôsledný a s výzvami sa viete popasovať? Orientujete sa v oblasti verejného obstarávania? Hľadáme práve Vás, dajte nám o sebe vedieť.

Vaše zodpovednosti budú:

  • príprava dokladovej časti ponuky, koordinácia prípravy a spracovania ostatných náležitostí ponúk (zodpovednosť za platnosť a úplnosť dokladov v zmysle požiadaviek uvedených v súťažných podkladoch),
  • príprava dokumentov, ich evidencia a komunikácia s verejným obstarávateľom / obstarávateľom v rámci žiadostí o vysvetlenie súťažných podkladov v zmysle Zákona 343/2015 Z.z. o verejnom obstarávaní,
  • kompletizácia a predkladanie ponúk v zmysle požiadaviek a pokynov uvedených v súťažných podkladoch,
  • prieskum trhu a evidencia získaných informácií o stavebných zákazkách vo vnútro firemnom informačnom systéme.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • práca v stabilnej slovenskej spoločnosti so 70 ročnou tradíciou
  • zaujímavé finančné ohodnotenie (základná zložka mzdy + mesačné prémie + ročná prémia)
  • bezplatné vzdelávanie v podobe školení s možnosťou rozšírenia kvalifikácie
  • flexibilná časť pracovnej doby
  • príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
  • príspevky zo sociálneho fondu pri dlhodobej PN a nepriaznivej životnej situácii, príspevok na rekreáciu
  • finančná odmena pri pracovných a životných jubileách
  • 4 Sick day - platené voľno na zotavenie, dovolenka naviac pre matky a osamelých rodičov
  • firemné akcie „Športový deň“, podpora dobrovoľníctva „Naše Mesto“, podpora ecoaktivít „Do práce na bicykli“ a iné
  • odmena za odporučenie nového kolegu / kolegyne

Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelanievysokoškolské II. stupňa
Zameranie / odborstavebníctvo
Jazykové znalosti

anglický jazyk výhodou

Počítačové znalosti

Microsoft Office (Word, Excel, Outlook) - Pokročilý

Vodičský preukaz

sk. B

Prax na pozícii / v oblasti

prax na obdobnej pozícii výhodou, nie však podmienkou

Iné požiadavky

znalosť zákona o verejnom obstarávaní výhodou

  • precíznosť a zmysel pre organizáciu
  • komunikatívnosť
  • samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilita, tímový hráč
  • technické a analytické myslenie – schopnosť porozumieť technickej dokumentácii a súvisiacej legislatíve

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vaše životopisy môžete zasielať cez kontakt nižšie alebo na adresu kariera@doprastav.sk