Referent kontrolingu

Informácie o pracovnom mieste
Miesto výkonu práceZvolen, Hronská 1
Druh pracovného pomeruPlný úväzok
Termín nástupuIhneď resp. dohodou
Ponúkaný plat750 € + mesačné prémie + ročná prémia. S úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky, v závislosti od predchádzajúcich skúseností a osobnostných predpokladov pre danú pozíciu.
Náplň práce a zodpovednosti

- Spracovanie súhrnného plánu výkonov a nákladov závodu.
- Kontrola plnenia harmonogramov, plánov nákladov a výnosov a plánov zdrojov.
- Analýza odchýlok medzi plánovanými a dosahovanými ekonomickými ukazovateľmi.
- Spracovávanie prehľadov a analýz ekonomických ukazovateľov.
- Príprava ekonomických podkladov pre vedenie spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelanieÚplné stredoškolské vzdelanie
Zameranie / odborEkonomické (príp. kombinácia stavebného zamerania s ekonomikou je veľkou výhodou)
Jazykové znalosti

Znalosť cudzieho jazyka sa nevyžaduje, je výhodou.

Počítačové znalosti

MS Excel - pokročilý
MS Word - pokročilý
MS Outlook - pokročilý

Podvojné účtovníctvo - mierne pokročilý
Znalosť podnikového hospodárenia
Znalosť kalkulačných a nákladových metód
Znalosť kontrolingového riadenia
Znalosť ekonomických ukazovateľov a účtovných výkazov

Vodičský preukaz

Výhodou.

Prax na pozícii / v oblasti

3 roky

Iné požiadavky

Analytické myslenie
Samostatnosť
Precíznosť
Aktívny prístup k pracovným úlohám

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vaše životopisy môžete zasielať cez kontaktný formulár nižšie alebo na adresu kariera@doprastav.sk