Referent dopravy – osobný vodič generálneho riaditeľa

Miesto výkonu práceBratislava, Slovensko, zahraničie - hlavne Česká republika
Druh pracovného pomeruplný úväzok
Termín nástupuihneď, resp. dohodou
Ponúkaný plat1 100 EUR/mesiac + mesačné prémie + ročná prémia. S úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky v závislosti od predošlých skúseností a osobnostných predpokladov na danú pozíciu.
Náplň práce a zodpovednosti

Hľadáme spoľahlivého, skúseného šoféra, ktorý bude pravou rukou nášho Generálneho riaditeľa pri zabezpečení dopravy v rámci služobných ciest.

Vašou hlavnou zodpovednosťou bude:

  • vykonávanie práce osobného vodiča generálneho riaditeľa,
  • vedenie evidencie o zverených osobných vozidlách (nájazdy km, čerpanie PHM),
  • starostlivosť o vozidlá, zabezpečenie údržby a servisu, čistota vozidla,
  • vyhodnocovanie spotreby a nadspotreby, evidencia pridelených kreditných kariet Slovnaft,
  • likvidácia drobných nákupov spotrebného materiálu cez pokladňu,
  • ďalšie činnosti podľa pokynov nadriadeného.

Práca si vyžaduje cestovanie v rámci Slovenska a zahraničia, najmä Česká republika.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s viac ako 69 ročnou tradíciou
  • zaujímavé finančné ohodnotenie (základná zložka mzdy + mesačné prémie + ročná prémia)
  • bezplatné vzdelávanie v podobe pravidelných školení s možnosťou rozšírenia kvalifikácie
  • flexibilná časť pracovnej doby
  • príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
  • príspevky zo sociálneho fondu pri dlhodobej PN a nepriaznivej životnej situácii, príspevok na rekreáciu
  • finančná odmena pri pracovných a životných jubileách
  • 4 Sick day - platené voľno na zotavenie, dovolenka naviac pre matky a osamelých rodičov
  • firemné akcie „Športový deň“, podpora dobrovoľníctva „Naše Mesto“, podpora ecoaktivít „Do práce na bicykli“ a iné

Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelaniestredoškolské
Jazykové znalosti
  • ovládanie cudzieho jazyka výhodou
Počítačové znalosti
  • Microsoft Word - Pokročilý
  • Microsoft Excel - Pokročilý
  • Microsoft Outlook - Pokročilý
Vodičský preukaz

skupiny B

  • samostatnosť, zodpovedný prístup, lojalita
  • diskrétnosť, spoľahlivosť
  • schopnosť dodržiavať časové termíny
  • odolnosť voči stresu a vysoké pracovné nasadenie

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.Vaše životopisy môžete zasielať na adresu kariera@doprastav.sk