Prípravár stavieb

Informácie o pracovnom mieste
Miesto výkonu práceDrieňová, Bratislava
Druh pracovného pomeruPlný úväzok
Termín nástupuihneď, resp. dohodou
Ponúkaný plat1400 € + mesačné prémie + ročná prémia. S úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky v závislosti od predošlých skúseností a osobnostných predpokladov na danú pozíciu.
Náplň práce a zodpovednosti

Rozširujeme náš tím! Hľadáme skúseného prípravára/ prípravárku stavieb.

Vašou náplňou práce bude:

  • koordinácia činností v procesoch odovzdania a vyhodnotenia zákazky,
  • zabezpečovanie prípravy stavby v jej jednotlivých fázach,
  • kontrola a vypracovanie výkazu výmer podľa projektovej dokumentácie,
  • kontrola projektovej dokumentácie v spolupráci so stavbyvedúcim,
  • komunikácia s investorom a so subdodávateľmi,
  • zabezpečovanie subdodávateľských prác,
  • spracovávanie podkladov pre uzatváranie zmluvných vzťahov s vybranými subdodávateľmi,
  • koordinácia činností v procesoch odovzdania a vyhodnotenia zákazky.

Ponúkame:

  • práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
  • zaujímavé finančné ohodnotenie (základná zložka mzdy + mesačné prémie + ročná prémia)
  • príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
  • príspevky zo sociálneho fondu v prípade nepriaznivej životnej situácie
  • vzdelávacie aktivity
  • pohyblivá časť pracovnej doby

Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelaniemin. stredoškolské vzdelanie s maturitou
Zameranie / odborstavebníctvo, príp. technické zameranie
Počítačové znalosti
  • MS Office (Word, Excel, Outlook) - pokročilý
  • AutoCAD - mierne pokročilý
  • MS Project - mierne pokročilý

Vodičský preukaz

 Vodičský preukaz sk. B

Prax na pozícii / v oblasti

Prax na obdobnej pozícií 3 - 5 rokov.

Schopnosť čítať technickú dokumentáciu.

Technické a analytické myslenie.
Odolnosť voči stresu.
Samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Uchádzači môžu svoje životopisy zasielať prostredníctvom vyplnenia formuláru nižšie alebo na adresu: kariera@doprastav.sk