Prípravár stavieb / kalkulant

Informácie o pracovnom mieste
Miesto výkonu práceZvolen
Druh pracovného pomeruPlný úväzok
Termín nástupu1.9.2021
Ponúkaný plat1.200 EUR + mesačné prémie + ročná prémia. S úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky v závislosti od predošlých skúseností a osobnostných predpokladov na danú pozíciu.
Náplň práce a zodpovednosti

Rozširujeme tím obchodného útvaru. Práce máme dosť, ale chýba nám šikovný kolega / kolegyňa. Orientujete sa v stavebníctve? Baví Vás práca s číslami? Chcete sa s nami podieľať na zaujímavých projektoch? Hľadáme práve Vás.

Vašimi pracovnými úlohami bude:

  • vypracovanie stavebných rozpočtov, kalkulácií a cenových ponúk v súlade s podmienkami zadávateľa vo verejnom obstarávaní aj v súkromnom sektore,
  • rozpočtovanie stavieb na základe výkazov-výmer, na základe výkresovej dokumentácie, pripomienkovanie PD a SP v procese obstarávania,
  • tvorba súpisov prác,
  • vykonávanie kontroly nákladov pred, počas a po realizácii projektov a následné reportovanie a vyhodnocovanie výstupov,
  • komunikácia s dodávateľmi a zadávanie dopytov na vypracovanie cenových ponúk,
  • rozosielanie podkladov pre vypracovanie cenovej ponuky subdodávateľom,
  • vyhodnotenie a zapracovanie ponúk od subdodávateľov
  • v prípade potreby vykonanie obhliadky stavby, návrhy na alternatívne riešenia príp. zmeny,
  • schválenie a obhájenie spracovanej cenovej ponuky,
  • spolupráca s projektovým manažérom stavby,
  • príprava podkladov pre vypracovanie harmonogramov a nákladov stavby,
  • kalkulácia naviac prác.

Ponúkame:

  • práca v modernej stavebnej spoločnosti, ktorá má viac ako 65-ročnú históriu pôsobenia na slovenskom i zahraničnom stavebnom trhu
  • zaujímavé finančné ohodnotenie (základná zložka mzdy + mesačné prémie + ročná prémia)
  • priestor pre vlastnú iniciatívu, možnosť sebarealizácie a profesijného rozvoja
  • flexibilná časť pracovnej doby
  • príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
  • príspevky zo sociálneho fondu, príspevok na rekreáciu

Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelanievysokoškolské II. stupňa
Zameranie / odborstavebníctvo
Počítačové znalosti

Microsoft Word - pokročilý

Microsoft Excel - pokročilý

Microsoft Outlook - pokročilý

CENKROS plus - pokročilý

Vodičský preukaz

Skupina B

Prax na pozícii / v oblasti

prax 3 roky v obore

  • Schopnosť čítať technickú dokumentáciu.
  • Technické a analytické myslenie.
  • Samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita.
  • Komunikačné zručnosti.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Uchádzači môžu svoje životopisy zasielať na: kariera@doprastav.sk.