Prípravár stavieb / kalkulant – vhodné aj pre absolventov

Informácie o pracovnom mieste
Miesto výkonu prácePrešov
Druh pracovného pomeruPlný úväzokl
Termín nástupuihneď, resp. dohodou
Ponúkaný plat850 EUR + mesačné prémie + ročná prémia. S úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky v závislosti od predošlých skúseností a osobnostných predpokladov na danú pozíciu.
Náplň práce a zodpovednosti

Hľadáme posilu do tímu. Ak sa orientujete v stavebníctve a práca s číslami Vám nie je cudzia, hľadáme práve Vás.

Medzi Vaše povinnosti bude patriť:

  • vypracovanie návrhu technického riešenia stavby, podkladov pre cenovú časť ponuky a harmonogramu stavebných prác,
  • kalkulácia stavebných prác,
  • spracovanie dokumentov úspešnej zákazky, príprava výstupov pre realizáciu stavby,
  • zabezpečovanie prípravy realizácie stavby v jej jednotlivých fázach,
  • spracovanie projektov zariadenia staveniska,
  • rozpracovanie technológie výstavby zákazky,
  • vypracovanie projektu realizácie stavby,
  • zabezpečenie podkladov výrobnej prípravy počas realizácie stavby,
  • kontrola realizácie a vyhodnocovanie dodržiavania plánov a harmonogramov,
  • zabezpečovanie priebežnej aktualizácie výrobnej kalkulácie zákazky,
  • koordinácia činností v procesoch odovzdania a vyhodnotenia zákazky.

Ponúkame:

  • práca v modernej stavebnej spoločnosti, ktorá má viac ako 65-ročnú históriu pôsobenia na slovenskom i zahraničnom stavebnom trhu
  • zaujímavé finančné ohodnotenie (základná zložka mzdy + mesačné prémie + ročná prémia)
  • priestor pre vlastnú iniciatívu, možnosť sebarealizácie a profesijného rozvoja
  • flexibilná časť pracovnej doby
  • príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
  • príspevky zo sociálneho fondu, príspevok na rekreáciu

Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelanievysokoškolské II. stupňa
Zameranie / odborstavebníctvo
Počítačové znalosti

Microsoft Word - pokročilý

Microsoft Excel - pokročilý

Microsoft Outlook - pokročilý

CENKROS plus - základy

Microsoft Project - základy

Vodičský preukaz

Skupina B

Prax na pozícii / v oblasti

výhodou

  • Čítanie a práca s technickou dokumentáciou.
  • Technické a analytické myslenie.
  • Samostatnosť, zodpovednosť.
  • Komunikačné zručnosti, vyjednávanie.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Uchádzači môžu svoje životopisy zasielať na: kariera@doprastav.sk.