Prevádzkový elektrikár

Informácie o pracovnom mieste
Miesto výkonu práceSenec
Druh pracovného pomeruPlný úväzok
Termín nástupuihneď, resp. dohodou
Ponúkaný plat6,50 € / hod (s úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky v závislosti od predošlých skúseností a osobnostných predpokladov na danú pozíciu)
Náplň práce a zodpovednosti

- elektroinštalačné práce na zariadeniach do 1000 V
- montážne, údržbárske a opravárenské práce na mostných a portálových žeriavoch
- analyzovanie príčiny vzniku porúch zariadení, rieši prípadné reklamácie a predkladanie návrhov na zabezpečenie plynulého chodu zariadení

Ponúkame:

- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
- príspevok na rekreáciu, príspevok zo sociálneho fondu v prípade nepriaznivej životnej situácie
- príjemný pracovný kolektív

Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelaniestredoškolské
Zameranie / odborelektrotechnické

Počítačové znalosti

Microsoft Office (Excel, Word, Outlook) - pokročilý

Vodičský preukaz

sk. B

Prax na pozícii / v oblasti

minimálne 2 roky v danej oblasti

Iné požiadavky

- osvedčenie platné podľa vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z.:
  § 22 Samostatný elektrotechnik
  § 23 Elektrotechnik na riadenie činnosti
- platnú aktualizačnú prípravu podľa § 16 ods. 4 zákona č. 124/2006 Z.z. o  BOZP a vyhlášky č. 356/2007 Z.z.
- samostatnosť, zodpovednosť
- schopnosť konštruktívne riešiť problémy a zvládať stresové situácie

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vaše životopisy môžete zasielať cez kontaktný formulár nižšie alebo na adresu kariera@doprastav.sk