Ponuka pre absolventov SŠ aj VŠ - Pomocný stavbyvedúci, stavebný majster

Miesto výkonu práceBratislava, SR - podľa aktuálnej stavebnej zákazky
Druh pracovného pomeruPlný úväzok
Termín nástupuihneď, resp. dohodou
Ponúkaný plat900 € + mesačné prémie + ročná prémia. S úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky v závislosti od predošlých skúseností a osobnostných predpokladov na danú pozíciu.
Náplň práce a zodpovednosti

- spolupráca so stavbyvedúcim pri riadení realizácie stavebných prác
- podpora činností spojených s výkonom práce hlavného stavbyvedúceho
- práca s projektovou dokumentáciou
- vedenie stavebného denníka
- spolupráca pri spracovaní podkladov k fakturáciám a mesačným výkazom
- spolupráca pri tvorbe a kontrole dodržiavania harmonogramu postupov prác
- spolupráca s technickým dozorom projektanta, s poddodávateľmi.

Zamestnanecké výhody, benefity

- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
- motivujúce pracovné prostredie
- zaujímavé finančné ohodnotenie (základná zložka mzdy+mesačné prémie+ročná prémia)
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
- zabezpečené ubytovanie podľa miesta výkonu práce na aktuálnej stavebnej zákazke
- cestovné náhrady (diéty) v zmysle príslušnej legislatívy
- príspevky zo sociálneho fondu, rekreačný príspevok
- vzdelávacie aktivity
- možnosť sebarealizácie a učiť sa od skúsených odborníkov

Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelaniestredoškolské vzdelanie
Zameranie / odborstavebníctvo
Vodičský preukaz

sk. B

Prax na pozícii / v oblasti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

- samostatnosť, zodpovednosť, rozhodnosť
- tímový hráč
- komunikatívnosť
- ochota učiť sa a napredovať
- nadšenie a pracovné nasadenie

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vaše životopisy môžete zasielať cez kontaktný formulár nižšie alebo na adresu kariera@doprastav.sk