Personalista/-tka

Informácie o pracovnom mieste
Druh pracovného pomeruPlný úväzok
Termín nástupu1.3.2019
Ponúkaný plat850 € + mesačné prémie + ročná prémia. S úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky v závislosti od predošlých skúseností a osobnostných predpokladov na danú pozíciu.
Náplň práce a zodpovednosti

- komplexné spracovávanie a vedenie personálnej agendy v IS Human a Noris Next
- realizácia činností súvisiacich so vznikom, zmenou a zánikom pracovno-právnych vzťahov zamestnancov a činností súvisiacich s dohodami o prácach vykonaných mimo pracovného pomeru,
- spracovanie pracovno-právnych podkladov pre vysielanie zamestnancov do zahraničia, vrátane komunikácie a vybavenia s príslušnými inštitúciami
- spracovanie podkladov pre personálne reporty
- spracovanie ročných plánov dovoleniek
- komunikácia so zamestnancami, vedúcimi zamestnancami a príslušnými úradmi, resp. orgánmi štátnej správy v súvislosti so zamestnávaním
- evidencia dochádzky zamestnancov, odsúhlasovanie dodržiavania fondu pracovnej doby a limitu nadčasov
- príprava a kontrola podkladov pre výpočet miezd zamestnancov
- vybavovanie žiadostí o príspevky na rekreáciu zamestnancov
- evidovanie rizikových pracovísk a zabezpečenie súvisiacich požiadaviek v zmysle platnej legislatívy
- zabezpečovanie a organizovanie lekárskych prehliadok zamestnancov
- archivácia personálnej agendy, vedenie osobných spisov zamestnancov
- zabezpečenie administratívnych prác spojených s personálnou činnosťou

Zamestnanecké výhody, benefity

- Práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou.
- Motivujúce pracovné prostredie.
- Zaujímavé finančné ohodnotenie (základná zložka mzdy + mesačné prémie + ročná
prémia).
- Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie.
- Príspevky zo sociálneho fondu v prípade nepriaznivej životnej situácie.
- Vzdelávacie aktivity.
- Pohyblivá časť pracovnej doby.

Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelaniestredoškolské vzdelanie
Zameranie / odborekonomické/ľudské zdroje a personalistika
Počítačové znalosti

Personalistika - pokročilý
Human - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Prax na pozícii / v oblasti

min. 3 roky

Iné požiadavky

- nutná znalosť Zákonníka práce a súvisiacej legislatívy, ochrany osobných údajov
- znalosti v oblasti riadenia ľudských zdrojov
- nutná prax min. 3 roky so spracovaním personálnej agendy

- pozornosť a presnosť
- spoľahlivosť, zodpovednosť
- odbornosť, flexibilita

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vaše životopisy môžete zasielať cez kontakt nižšie alebo na adresu kariera@doprastav.sk