Odborný referent - metrológ

Miesto výkonu práceBratislava - možnosť dohodnúť miesto výkonu práce aj v mestách Zvolen, Žilina, Prešov
Druh pracovného pomeruplný úväzok
Termín nástupuihneď, resp. dohodou
Ponúkaný platod 980 Eur + mesačné prémie + ročná prémia. S úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky v závislosti od predošlých skúseností a osobnostných predpokladov na danú pozíciu.
Náplň práce a zodpovednosti

- komunikácia so SNAS, predkladanie žiadostí a s tým súvisiacich činností,
- príprava a spracovanie potrebnej dokumentácie, aktualizáciu skúšobných a pracovných postupov, protokolov o vykonaných skúškach, odberných lístkoch, laboratórnych denníkov a zabezpečenie ich používania v laboratóriu,
- vypracovanie programu interných auditov a kontrola dodržiavania ich výkonu,
metrologickú činnosť v zmysle metrologického poriadku,
- evidencia prístrojového vybavenia spadajúceho do overovania a kalibrácie,
- vypracovanie ročného plánu overovania a kalibrácie prístrojového vybavenia a sledovanie periodicity,
- zabezpečovanie metrologických služieb od externých akreditovaných odborne spôsobilých subjektov,
- zabezpečenie povolení, súhlasov a rozhodnutí orgánov štátnej správy v oblasti OŽP za celú spoločnosť,
- zodpovednosť za evidenciu vzniknutých nebezpečných a ostatných odpadov a za hlásenia o vzniku odpadu a nakladaní s ním príslušným obvodovým úradom ŽP a recyklačného fondu.

Ponúkame:

- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou.
- zaujímavé finančné ohodnotenie (základná zložka mzdy + mesačné prémie + ročné prémie).
- príspevky zo sociálneho fondu, príspevok na rekreáciu.
- vzdelávacie aktivity.
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie.
- flexibilná časť pracovnej doby.

Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelanieúplné stredoškolské vzdelanie
Zameranie / odborstavebníctvo, metrológia - výhodou
Jazykové znalosti

Nevyžadujú sa

Počítačové znalosti

MS Office (Word, Excel, Outlook) - pokročilý

Špeciálne znalosti sa nevyžadujú

Vodičský preukaz

Skupina B

Prax na pozícii / v oblasti

- min. 3 roky v podobnom obore
- prax v oblasti systémov ISO výhodou

Iné požiadavky

- zodpovedný prístup k práci
- flexibilita a chuť sa učiť
- analytické myslenie
- precíznosť
- samostatnosť, dôslednosť a spoľahlivosť

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre našu dcérsku spoločnosť TESScontrol, s.r.o..

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vaše životopisy môžete zasielať cez kontaktný formulár nižšie alebo na adresu

kariera@doprastav.sk