Lakovač

Informácie o pracovnom mieste
Miesto výkonu práceNové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeruPlný úväzok
Termín nástupu1.4.2019, príp. dohodou
Ponúkaný plat4,70 €/hod. S úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky v závislosti od predošlých skúseností a osobnostných predpokladov na danú pozíciu.
Náplň práce a zodpovednosti
- povrchová úprava oceľových výrobkov striekaním
- prípravné práce pred striekaním
- dodržiavanie technologických postupov pri nanášaní náterov

Zamestnanecké výhody, benefity:

- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
- motivujúce pracovné prostredie
- príspevky zo sociálneho fondu, príspevok na rekreáciu
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie.
Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelaniestredoškolské vzdelanie
Zameranie / odborTechnické zameranie /stavebníctvo
Prax na pozícii / v oblasti

výhodou

- manuálna zručnosť
- zodpovednosť
- samostatnosť

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vaše životopisy môžete zasielať cez nižšie uvedený formulár alebo na adresu kariera@doprastav.sk.